Epic Games ma dla Ciebie 40 złotych na gry!

Epic Games Store

Zazwyczaj Epic Games rozdaje przeróżne gry za darmo. Teraz jednak sklep uruchomił nieco inną promocję, w ramach której możemy otrzymać kupon o wartości 40 złotych. Co trzeba zrobić?

40 złotych w Epic Games za subskrybowanie informacji mailowych

Epic Games właśnie rozpoczęło promocję, dzięki której możemy otrzymać kupon na 40 złotych. jak go otrzymać? To proste. Wystarczy uruchomić newsletter, w ramach którego będziemy otrzymywać maile dotyczące świata Epic.

Zaraz po uruchomieniu subskrypcji, powinniśmy – w zakładce kupony – zobaczyć bon o wartości 40 złotych do wydania w sklepie Epic Games. Kupon jednak ma datę ważności i musimy zużyć go przed 16 listopada 2021, dokładnie do godziny 8:59. Kuponem możemy wydać na gry, których cena minimalna to 59,99 PLN. To oznacza, że najmniej wydamy około 20 złotych.

Ale ja nie chcę otrzymywać maili! Spokojnie, sprawdziłem to. Możemy się zapisać do subskrypcji i zaraz po otrzymaniu kuponu możemy się z niej wypisać. Kupon wtedy nie znika. Jeśli natomiast nie wiecie na co wydać bon, to zajrzyjcie do działu z promocjami, bowiem – dzięki kuponowi – dostaniecie cenę obniżoną dwukrotnie.

Źródło: Epic

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!