Epic Games Store: aż 3 gry do odebrania ZA DARMO

Epic Games Store

Epic Games Store już od dawna w tradycji ma rozdawanie gier za darmo. Czasami jest to głośny tytuł, czasami jakieś mniej znane nam gry. Tym razem możemy odebrać aż 3 produkcje!

Epic Games Store da Ci 3 gry za darmo

Epic Games Store co tydzień rozdaje gry za darmo. Nie są one jakieś super popularne, ale z pewnością komuś mogą się spodobać. Wszystkie tytuły są już dostępne. Wystarczy je odnaleźć w Sklepie Epic Games i przypisać do swojego konta – wtedy będziemy mogli w nie grać kiedy zechcemy. A co to za gry?

Pierwszą na liście jest Geneforge 2 – Mutagen. Jak sam Epic mówi:

Geneforge 1 – Mutagen to wyjątkowa, prawdziwie otwarta przygoda fantasy w osobliwym, nowym świecie. Należysz do Shapers, czarodziejów obdarzonych niezwykłą mocą kreacji życia. Potrzebne jest Ci narzędzie, pułapka lub armia? Możesz je przywołać. Stwarzasz potężne bestie, które są Tobie całkowicie posłuszne. Zazwyczaj.

Gra ma niskie wymagania sprzętowe. W zalecanej konfiguracji widnieje 256 MB RAM-u oraz procesor 2 GHz. Gra waży tylko 300 MB. Normalnie tytuł kosztuje 69 złotych.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę

Następnie mamy Iratus: Lord of the Dead.

Iratus: Lord of the Dead to turowa, taktyczna gra RPG z elementami gatunku roguelike osadzona w mrocznej, fantastycznej krainie. Poprowadź armię nieumarłych, aby pomóc gniewnemu nekromancie dotrzeć do świata na powierzchni i rozsiać śmierć w wymiarze śmiertelników!

W minimalnej, wymaganej konfiguracji znajdziemy takie wartości jak 2 GB RAM, procesor Intel Core 2 Duo i kartę graficzną zgodną z OpenGL 3.2+. Normalnie gra kosztuje 99,99 zł.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę

Ostatni na liście jest tytuł Hood: Outlaws & Legends.

Przechytrz rywali z innych band i przeprowadź doskonały napad w dynamicznej rozgrywce wieloosobowej PvPvE w okrutnym średniowiecznym świecie. Działaj potajemnie i wykradaj skarby niezauważony albo tocz otwarte i brutalne walki. Z łupami mogą odejść tylko najlepsi.

Jakiej konfiguracji wymaga ta gra? Minimalnie potrzebujemy 8 GB RAM-u oraz procesor AMD FX 6300 X6 lub Intel Core i5-3570K. Przyda się również GPU z 2 GB VRAM, typu Radeon HD 7870 lub GTX 660. Gra waży aż 40 GB. Normalnie tytuł kosztuje 59,99 PLN.

Kliknij >>tutaj<<, aby odebrać grę

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!