Epic Games z kolejną promocją! Do odebrania aż dwie gry kompletnie za darmo!

Epic Games z kolejną promocją! Do odebrania aż dwie gry kompletnie za darmo!

Gry za darmo to coś, co lubimy najbardziej, szczególnie jeśli są to dobre gry. Ostatnio królem takich promocji jest Epic Games, który znowu nie zawiódł. Za darmo możemy uzyskać dwie gry, w tym polską perełkę.

Blair Witch

Blair Witch to naprawdę świeża gra (została wydana w drugiej połowie 2019 roku) wyprodukowana przez polskie studio Bloober Team. Jest to przygodówka FPP oparta o serię kinowych horrorów. W grze wcielamy się w byłego policjanta, który przeczesuje nawiedzany przez wiedźmę las w poszukiwaniu zaginionego chłopca.

Pomimo zaawansowanej i pięknej grafiki, gra nie jest aż tak wymagająca. Do jej uruchomienia wystarczy nam procesor Intel Core i3-3220 (jeszcze nie tak dawno temu właśnie z takiego korzystałem!), 4 gigabajty pamięci RAM oraz karta graficzna GeForce GTX 750 Ti lub Radeon R7 265. Gra zajmuje jedynie 16 gigabajtów na dysku.

Właśnie trwa promocja dzięki której grę Blair Witch możecie uzyskać kompletnie za darmo! Wystarczy wejść >>tutaj<< i przypisać tytuł do swojej biblioteki. Robiąc to oszczędzamy aż 99 złotych! Muszę dodać, że promocja potrwa jeszcze do 5 listopada, dokładnie do godziny 17:00.

Ghostbusters: The Video Game Remastered

Jest to kolejna gra do odebrania za darmo, która również została wydana w 2019 roku, choć muszę zaznaczyć, że jest to remaster z 2009. Jak się domyślacie, w grze wcielamy się w tytułowych Pogromców Duchów, a dokładnie w ich nowego rekruta. Naszym celem jest polowanie na astralne byty zagrażające mieszkańcom Nowego Jorku.

Wymagania sprzętowe nie są zbyt wysokie i grę możemy uruchomić już na procesorze Intel Core i3, 4 gigabajtach pamięci RAM oraz na karcie graficznej GeForce GT 630.

Właśnie trwa promocja dzięki której grę Ghostbusters: The Video Game Remastered możecie uzyskać kompletnie za darmo! Wystarczy wejść >>tutaj<< i przypisać tytuł do swojej biblioteki. Robiąc to oszczędzamy aż 89 złotych! Muszę dodać, że promocja potrwa jeszcze do 5 listopada, dokładnie do godziny 17:00.

Czy mieliście okazję już zagrać w wyżej wymienione gry? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!