Strona główna Producenci Essential Essential pracuje nad zupełnie nowym urządzeniem, które wygląda.. niestandardowo

Essential pracuje nad zupełnie nowym urządzeniem, które wygląda.. niestandardowo

-

Essential jest firmą należącą do Andy’ego Rubina. Producent ten zaprezentował światu w 2017 roku model oznaczony jako PH-1. Niestety, ale smartfon ten nie spotkał się z zbyt ciepłym przyjęciem przez użytkowników, a co za tym idzie nie możemy mówić o jakimkolwiek sukcesie. Teraz firma pracuje jednak nad czymś zupełnie nowym.

Przyszłość według Essential

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie opublikowanego przez samego Rubina. Wiele osób myślało, że to jakiś prototyp, który tak naprawdę nigdy nie wejdzie do regularnej produkcji, a tym bardziej nie trafi na rynek. Nic bardziej mylnego. Po jakimś czasie oficjalny profil firmy Essential w serwisie Twitter opublikował post mówiący o tym, że smartfon ten jest już w fazie testów i w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać więcej informacji na jego temat.

Zobacz także: Nowa odsłona bezramkowca Xiaomi ujawniona światu. Poznajcie Mi MIX Alpha!

Ciężko tak naprawdę powiedzieć czym dokładnie będzie nadchodząca nowość firmy Andy Rubina. Oczywiście ma być to smartfon, z którego bez problemu będziemy mogli zadzwonić czy wysłać SMSa. Patrząc jednak na zaprezentowane zdjęcia bardziej przypomina on pilot do telewizora i korzystanie z tak długiego i jednocześnie wąskiego ekranu może być niesamowicie niewygodne. Po pierwsze ciężko będzie zmieścić urządzenie to do kieszeni, a po drugie obsługa jedną dłonią będzie praktycznie niemożliwa. Tym samym nie umiem sobie wyobrazić grona odbiorców, dla którego miałaby być stworzona nowość firmy Essential.

Oczywiście specyfikacja czy cena pozostaje tajemnicą. Z zaprezentowanych zdjęć możemy odczytać, że na pleckach zostanie umiejscowiony pojedynczy aparat oraz czytnik linii papilarnych. Jednak z racji tego, że jest to dopiero prototyp. który jest w fazie testów tak naprawdę z czasem wszystko może się zmienić. Niemniej jednak to kolejny dowód na to, że producenci smartfonów próbują stworzyć coś zupełnie innego. Coś co przeniesie nas w przyszłość już teraz. Czy nadchodząca nowość Essential to osiągnie? Nie sądzę, ale czas pokaże!

Co myślicie o tak wyglądającym smartfonie Essential? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej