Etui dla Xiaomi Mi MIX Alpha istnieje i można je zobaczyć na unboxingu

Etui dla Xiaomi Mi MIX Alpha istnieje i można je zobaczyć na unboxingu

Xiaomi Mi MIX Alpha został oficjalnie zaprezentowany światu 24 września tego roku. Smartfon ten ma być wizją przyszłości i pokazać siłę chińskiego producenta. Teraz w sieci pojawił się krótki film prezentujący unboxing tego urządzenia. Zastanawialiście się czy istnieje pokrowiec na Mi MIX Alpha? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Specjalnie zaprojektowany pokrowiec

Ekran znajdujący się zarówno na froncie, na pleckach jak i na krawędzi bocznej jest bez wątpienia czymś niesamowitym. Jednocześnie jest to spore wyzwanie dla osób, które projektują pokrowce na urządzenia mobilne. Po premierze Mi MIXa Alpha tak naprawdę w sieci pojawiały się głosy mówiące o tym, że tak naprawdę smartfona tego nie będziemy w stanie w jakikolwiek pewny sposób zabezpieczyć. Nic bardziej mylnego. W sieci pojawił się krótki film prezentujący unboxing tego sprzętu.

Samo pudełko i sposób zapakowania już robi wrażenie. Mi MIX Alpha jest produktem premium i do tego nawiązuje także opakowanie. W pudełku, oprócz samego telefonu, znajdziemy także kabel USB C, ładowarkę, przejściówkę z USB C na tradycyjne złącze słuchawkowe oraz, co tak naprawdę najciekawsze, pokrowiec. Pokrowiec ten zabezpiecza zarówno plecki jak i front urządzenia. Co ciekawe krawędź boczna, na której znajduje się ekran nie jest w jakikolwiek sposób chroniona. Pokrowiec ten wygląda naprawdę ciekawie i pokazuje, że zabezpieczenie Mi MIX Alpha jest możliwe.

mi mix alpha

Zobacz także: Kolejna wersja Redmi Note 8 nadchodzi? Xiaomi pracuje nad średniakiem z Snapdragonem 730G

Sprzedaż prototypowego urządzenia rozpocznie się już pod koniec tego roku. Zakup smartfona nie będzie jednak prosty. Xiaomi chce produkować sprzęt ten w bardzo niewielkich ilościach i sprzedawać partiami. Tym samym bardzo możliwe, że nie doczekamy się globalnej premiery czy nawet dostępności Mi MIXa Alpha w chińskich sklepach z wysyłką do naszego kraju. Cena urządzenia na terenie Chin wynosi 19999 juanów czyli około 11250 zł.

Co myślicie o Mi MIX Alpha? Czy waszym zdaniem tak powinien wyglądać smartfon przyszłości? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!