Far Cry 6 wyjdzie z opóźnieniem?

Far Cry 6 wyjdzie z opóźnieniem?

Jak wszyscy wiemy, najnowszy Far Cry miał pojawić się już w lutym. Ubisoft jednak poinformował nas o opóźnieniu premiery, jednak nie podał jej nowej daty.

Powód ten co zwykle

Możecie się już domyślać, że powodem przesunięcia premiery jest oczywiście panująca na świecie pandemia. Do listy premier przesuniętych przez Covid możemy dopisać również Far Cry 6. Ubisoft na swoim Twitterze oficjalnie poinformował, że przez przymus pracy zdalnej, zmuszeni są przesunąć premierę bardzo ciekawie zapowiadającej się szóstki na aż przyszły rok fiskalny.

Ale co dalej?

Ubisoft oczywiście wytłumaczył się ze swojej decyzji. Biorąc pod uwagę wiadomość o “przyszłym roku fiskalnym” możemy się domyślać, że premiera nastąpi na przełomie kwietnia 2021 a marca 2022. Niestety firma nie podała dokładnej daty, a co za tym idzie, możemy gdybać, że data premiery przesunie się jednak o kilka miesięcy i nie przypadnie ona na kwiecień. Oczywiście jak podtrzymuje w każdym tego typu artykule – nadzieja matką głupich, a ja mam nadzieję, że już w kwietniu zagram w najnowszego Far Cry 6. Dawno tak nie czekałam na żaden nowy tytuł, dlatego wiadomość o przeniesieniu premiery jest jak strzał w kolano. Niemniej jednak liczmy, że premiera dużo się nie przesunie.

Też czekacie na najnowszego Far Cry 6 tak jak ja?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!