Farming Simulator 22 wyjdzie tej jesieni!

farming simulator 22

Odsłona gry komputerowej od Giants Software na PC i konsole była zazwyczaj numerowana liczbą nieparzystą. Widać, nadszedł czas na złamanie tej konwencji i po Farmingu Simulatorze 19 pora na Farming Simulator 22.

Nowy symulator ma jeszcze bardziej podnieść poziom realizmu

Jak zapowiedział producent, Farming Simulator 22 ukaże się w wersjach na komputery PC, Mac, konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One oraz w usłudze Stadia w czwartym kwartale 2021 roku. Dowiadujemy się, że najnowsze wydanie gry będzie prawdziwą rewolucją w serii i zaoferuje nowe funkcje oraz ulepszenia. Ogłoszono także, że producent GIANTS Software rozwija się razem ze swoją serią, dlatego samodzielnie opublikuje najnowszy tytuł.

W grze Farming Simulator 22 znajdą się nowe uprawy, nowe mapy, ale przede wszystkim tryb pór roku nazywany (cykli sezonowych). W grze znajdzie się ponad 400 maszyn, w tym z nowych kategorii) oraz narzędzi reprezentujących ponad 100 autentycznych marek rolniczych.

Gra została oparta na silniku GIANTS Engine 9 podrasowanemu za pomocą szeregu usprawnień: dysponuje on wieloma technicznymi ulepszeniami, w tym bardziej realistycznym zachowaniem SI oraz wzbogaconymi sceneriami. Dźwięk również zyskuje na wiarygodności za sprawą stopniowanych odgłosów silników, zmiany biegów i zróżnicowanej gamy tonów w zależności od obciążenia pojazdu.

Wsparcie DirectX 12 w Windows, optymalizacja wielowątkowości, streaming tekstur, usuwanie niewidocznych powierzchni, czasowe wygładzanie krawędzi oraz dużo innych usprawnień zwiększy wydajność wszystkich systemów w Farming Simulator 22, umożliwiając tym samym jeszcze bardziej zaawansowane modyfikowanie gry za pomocą modów. Konsole najnowszej generacji też zyskają pole do popisu, mogąc obsłużyć większą liczbę miejsc na sprzęt. 

Myślicie, że Farming Simulator 22 faktycznie podniesie poprzeczkę, czy może będzie to jedynie nieznaczne ulepszenie poprzedniej edycji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!