Fintech PayPo wprowadzi do oferty karty płatnicze

PayPo

Polski fintech PayPo to jeden z liderów polskiego rynku płatności odroczonych. To usługi, które pozwalają na przesunięcie terminu zapłaty za zakupy zazwyczaj o 30 dni, za darmo. Oczywiście, jeśli przekroczymy ten termin, to zapłacimy prowizję. Płatności odroczone w ostatnim czasie sporo zyskały na popularności. Coraz większa liczba sklepów decyduje się na ich wprowadzenie, ponieważ przyciągają klientów.

Polskie fintechy rozwijają płatności odroczone

PayPo wprowadzi do swojej oferty karty płatnicze z logo Visa. Karty będą mieć formę jedynie wirtualną i będzie można dodawać je do cyfrowych portfeli Google Pay oraz Apple Pay. Wiemy, że aktualnie karty w ofercie PayPo mają pojawić się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jak podaje źródło, będzie można nimi płacić zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych.

Szczegóły dotyczące wprowadzenia kart Visa przez PayPo mają być wkrótce ujawnione. Tymczasem na rynku działa już fintech Twisto, który wydaje karty płatnicze we współpracy z Mastercardem. Są to zarówno karty wirtualne jak i fizyczne, które umożliwiają płatności odroczone.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!