Audictus Dopamine oficjalnie! To nowe bezprzewodowe słuchawki TWS

Audictus Dopamine

Firma Audictus swoje pierwsze słuchawki douszne typu TWS zaprezentowała w listopadzie 2021 roku. Tymczasem do oferty trafił nieco tańszy model, który oferuje według producenta wysoką jakość dźwięku. 

Co oferują słuchawki Audictus Dopamine? 

Najnowsze słuchawki firmy zostały wykonane z tworzywa sztucznego połączonego z aluminium. Jeśli chodzi natomiast o połączenie z naszym smartfonem, to całość odbywa się poprzez Bluetooth 5.1. Jak podaje producent w informacji prasowej, słuchawki Audictus Dopamine charakteryzują się bardzo dobrą jakością dźwięku, a ponadto posiadają funkcję aktywnego tłumienia hałasu (ANC) i tryb Sound Passthrough, który użytkownik może aktywować w celu redukcji odgłosów otoczenia. 

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, słuchawki TWS Audictus Dopamine wyróżniają się czasem pracy na jednym ładowaniu na poziomie 4h. Przy wykorzystaniu etui ładującego czas ten wydłuża się do 16 godzin. Warto jeszcze w tym miejscu wspomnieć, że zasięg działania słuchawek wynosi maksymalnie 15 metrów. Co ważne, słuchawki posiadają wbudowany mikrofon, ale na wyposażeniu zabrakło wodoszczelności. 

Nowe słuchawki trafił do sprzedaży w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej. W zestawie znajdują się oczywiście słuchawki, etui ładujące, przewód USB typu C oraz silikonowe gumki w trzech różnych rozmiarach. Ce słuchawek na naszym rynku została ustalona na poziomie 149 złotych. 

Źródło: Informacja prasowa, Audictus

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!