Huawei nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną, ciekawą akcję promocyjną!

Huawei nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną, ciekawą akcję promocyjną!

Jak już wiadomo, Huawei oficjalnie zapowiedziało premierę serii P50 w Polsce. Z tego też powodu firma przygotowała ciekawą i dość nietuzinkową promocję, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl. 

Nowa akcja promocyjna Huawei

Firma Huawei oficjalnie ogłosiła, że już 26 stycznia bieżącego roku swojej premiery w Polsce doczekają się smartfony Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Z tej okazji producent przygotował zabawę, w której razem z użytkownikami chce odliczać dni, jakie pozostały do premiery i przy tym zdobywać ciekawe kupony. 

Huawei nie zwalnia tempa i ogłasza kolejną, ciekawą akcję promocyjną!

Jak poinformował producent za pośrednictwem informacji prasowej, w omawianej promocji do zdobycia jest m.in. kupon zniżkowy o wartości 6498 złotych  do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł – laptopa MateBook 14s, słuchawek FreeBuds Lipstick i smartwatcha Huawei Watch 3 Pro Elite. Dla zainteresowanych dostępne są również kupony zniżkowe 50 złotych do wykorzystania przy zamówieniu wartym co najmniej 299 złotych. Co ciekawe, użytkownicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną. 

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner znajdujący się na stronie internetowej i kliknąć na przycisk „Start”, żeby odebrać jedną z nagród. Warto mieć na uwadze, że zniżki nie łączą się ze sobą (jedna zniżka może być wykorzystana na jedno zamówienie). 

Źródło: informacja prasowa 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!