Promocja na klasykę! FlatOut 2 do wzięcia za niecałe 4 złote!

flatout

Zapewne znacie wiele gier z pierwszej dekady XXI wieku, które zapadły Wam w pamięci. Dla mnie jednym z takich tytułów jest właśnie FlatOut 2. Jak się okazuje, ten świetny klasyk właśnie trafił na ogromną obniżkę!

FlatOut 2 to gra samochodowa, w której głównym celem wydaje się być wygranie wyścigu. W rzeczywistości jednak najwięcej radości daje nam rozwałka! Model zniszczeń w tej grze zachwyca nawet dzisiaj, a impreza “Derby”, to zdecydowanie moja ulubiona. Innym mogą przypodobać się Stunty. W grze znajdziemy trzy klasy pojazdów – samochody derby są wytrzymałe i powolne, wyścigowe są zarówno szybkie, jak i w miarę wytrzymałe, natomiast uliczne są naprawdę prędkie, ale łatwo się niszczą. Oczywiście wszystko to świetnie komponuje się z soundtrackiem, który wręcz definiuje I dekadę XXI wieku.

Promocja na klasykę! FlatOut 2 do wzięcia za niecałe 4 złote!
FlatOut:Head On to port FlatOut 2 na PSP (fot. gamedile.pl)

FlatOut 2 do wzięcia za 3,53 PLN!

Jak się okazuje, w sklepie GameBillet trwa promocja na grę FlatOut 2. Zamiast 44,99 przyjdzie nam zapłacić 3,53 PLN (dokładnie 0,77 EUR). W sklepie dostajemy kod aktywacyjny, który wpisujemy na platformie Steam.

Poprzez platformę Steam możemy w grę łatwo pograć na komputerach z systemem GNU/Linux wykorzystując narzędzie Proton. Gra działa bardzo dobrze i to na laptopie z zintegrowaną grafiką Intel. Jest to więc świetny tytuł do pogrania gdzieś w przerwie dla odstresowania – zwłaszcza gdy mowa tutaj o imprezie Derby.

Kliknij >>tutaj<<, aby zakupić grę FlatOut 2

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!