Fragment frontu Vivo S6 5G uchwycony na zdjęciu. Dwa aparaty przednie wydają się wręcz pewne

Fragment frontu Vivo S6 5G uchwycony na zdjęciu. Dwa aparaty przednie wydają się wręcz pewne

Przełom marca i kwietnia przyniesie nam naprawdę sporo premier nowych smartfonów. Wśród nich znajdziemy także Vivo S6 5G czyli model będący pierwszym sprzętem z modemem 5G z tej serii. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie mające przedstawiać światu fragment frontu tego urządzenia!

Co wiemy na temat Vivo S6 5G?

Oczywiście zdjęcie to pochodzi z chińskiego serwisu Weibo. Niemniej jednak nie zostało ono udostępnione przez samego producenta, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak myślę, że właśnie tak może wyglądać Vivo S6 5G. Smartfony z tej serii niejednokrotnie wyróżniały się dobrymi aparatami przednimi i bardzo możliwe, że i tym razem Vivo będzie chciało zaskoczyć wszystkich fanów zdjęć typu selfie. Najprawdopodobniej głównym aparatem przednim będzie dokładnie ta sama matryca 32 Mpix co w Vivo S5. Po co komu drugie oczko? Najprawdopodobniej będzie to obiektyw superszerokokątny, ale nie znamy jakichkolwiek szczegółów na jego temat.

Fragment frontu Vivo S6 5G uchwycony na zdjęciu. Dwa aparaty przednie wydają się wręcz pewne

Za wydajność odpowiedzialny ma być Exynos 980, który już wcześniej trafił do takich modeli jak Vivo X30 czy X30 Pro. Procesor ten pozwala na obsługę sieci 5G, a co za tym idzie nowość producenta z Państwa Środka może pojawić się w sprzedaży tylko w tych krajach, które posiadają odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę sieciową. Exynos 980 powinien być wspierany przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie zapewne przeznaczone przynajmniej 64 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Już 20 marca na rynek trafi Vivo X30 Pro Mirror Edition powstały we współpracy z Alexandrem Wang

Cała reszta specyfikacji Vivo S6 5G tak naprawdę pozostaje tajemnicą. Premiera tego urządzenia powinna odbyć się pod koniec marca lub w pierwszym tygodniu kwietnia. Oczywiście sprzedaż rozpocznie się w samych Chinach, ale możliwe, że producent z Państwa Środka zdecyduje się także na globalną prezentację. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Vivo S6 5G? Korzystaliście kiedykolwiek z urządzeń tego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!