Już 20 marca na rynek trafi Vivo X30 Pro Mirror Edition powstały we współpracy z Alexandrem Wang

Już 20 marca na rynek trafi Vivo X30 Pro Mirror Edition powstały we współpracy z Alexandrem Wang

Koniec grudnia przyniósł nam premierę modelu Vivo X30 Pro 5G. Oczywiście od tego czasu smartfon ten jest dostępny w sprzedaży w samych Chinach. Niemniej jednak teraz producent z Państwa Środka przygotował edycję limitowaną swojego topowego sprzętu, która powstała przy współpracy z Alexandrem Wang!

Vivo X30 Pro Mirror Edition

Alexander Wang jest amerykańskim projektantem mody, który współpracuje między innymi z Adidasem. Teraz z projektantem tym postanowiła nawiązać współpracę firma Vivo. W chińskim serwisie Weibo pojawił się plakat, który tak naprawdę zapowiada premierę modelu X30 Pro w specjalnej edycji. Podczas grudniowej premiery Vivo pokazało światu trzy kolorystyki – czarną, jasnoniebieską oraz brzoskwiniową. Patrząc na plakat oraz nazwę nowej wersji kolorystycznej możemy być wręcz pewni, że obudowa będzie imitować lustro. Bez wątpienia na żywo może to wyglądać fenomenalnie, ale jednocześnie obawiam się o to, że taka lustrzana obudowa może dość mocno się rysować. Niemniej jednak możliwe, że problem ten w jakiś sposób producent z Państwa Środka rozwiąże.

Już 20 marca na rynek trafi Vivo X30 Pro Mirror Edition powstały we współpracy z Alexandrem Wang

Sprzedaż Vivo X30 Pro Mirror Edition powinna rozpocząć się w Chinach już 20 marca. Co z ceną? Plotki mówią, że ta nie będzie niska. Smartfon ten ma być wyceniony na równowartość 700 dolarów czyli około 2760 zł. Jednocześnie nie spodziewałbym się, że doczekamy się premiery limitowanej edycji tego urządzenia na rynkach Starego Kontynentu.

Zobacz także: VIVO Nex 3S 5G oficjalnie. To jeden z najładniejszych smartfonów zaprezentowanych w ostatnim czasie!

Vivo X30 Pro działa pod kontrolą Exynosa 980. Jednostka ta powinna być wspierana przez 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika najprawdopodobniej zostanie przeznaczone 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Zdjęcia typu selfie wykonywane są przy pomocy 32 Mpix aparatu, a na pleckach umiejscowiono cztery oczka. Głównym jest matryca 64 Mpix z światłem f/1.8, a dodatkowymi obiektyw peryskopowy 13 Mpix, teleobiektyw 32 Mpix oraz obiektyw superszerokątny 8 Mpix. Całość działa dzięki baterii o pojemności 4350 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 33 W. Czy Vivo X30 Pro Mirror Edition czymś jeszcze nas zaskoczy? Tego zapewne dowiemy się dopiero 20 marca!

Co myślicie o Vivo X30 Pro Mirror Edition? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!