PROMOCJA: Gra Frostpunk do odebrania za darmo!

Frostpunk

Gry za darmo to coś, co lubimy najbardziej, szczególnie jeśli są to dobre gry. Ostatnio królem takich promocji jest Epic Games, który znowu nie zawiódł. Aktualnie możemy odebrać popularną polską grę Frostpunk bez ponoszenia żadnych kosztów.

Frostpunk

Frostpunk to stworzona przez polskie studio 11bit Studios gra strategiczno-przygodowa z elementami survivalu. Akcja toczy się w alternatywnej wersji XIX wieku, w której zapanowała nowa epoka lodowcowa. Naszym celem jest kierowanie garstką ocalałych tak, aby przeżyć w nowej rzeczywistości.

Gra początkowo została wydana w 2018 roku na komputery PC i szybko zebrała bardzo pozytywne recenzje. Półtora roku później tytuł wydano również na konsole Playstation 4 oraz Xbox One. Jak się również okazuje, twórcy pracują nad wersją, która ma wyjść na Androida oraz iOS.

Jak otrzymać grę Frostpunk za darmo?

To bardzo proste! Należy mieć konto w Epic Games Store. Następnie trzeba odnaleźć grę Frostpunk >>link<< i kliknąć Pobierz po prawej stronie ekranu. Po chwili pokaże się nam okno, w którym akceptujemy zakup i to już! Możemy cieszyć się grą.

Jakie wymagania ma Frostpunk? Niezbyt niskie, ale też nie są jakieś wysokie.

Wymagania minimalneWymagania maksymalne
Windows 7 64-bitWindows 7 64-bit
Dwurdzeniowy procesor 3.2 GHzCzterordzeniowy procesor 3.2 GHz
4 GB RAM8 GB RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 lub podobnaKarta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970 lub podobna

Promocja potrwa jeszcze do 10 czerwca 2021 roku do godziny 17:00. To właśnie w tym okresie możecie przypisać do swojego konta grę FrostPunk kompletnie za darmo.

Źródło: Epic Games Store

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!