Gamingowy telefon Redmi nadchodzi

redmi note 9 pro dół obudowy

Wygląda na to, że Xiaomi nie wystarczy telefon dla graczy pod marką BlackShark. Dyrektor Redmi potwierdził, że firma przygotowuje dla fanów gier mobilnych smartfona, którego cena powinna być bardzo przystępna…

Redmi Gaming w drodze

Wszystko wskazuje na to, że telefon dla graczy od Redmi jest już naprawdę blisko. W jednym z serwisów internetowych pojawił się plakat, który zdradza pewne szczegóły na temat nadchodzącego telefonu dla graczy Xiaomi.

Gamingowy telefon Redmi nadchodzi

Z opublikowanej grafiki możemy dowiedzieć się, że sercem nowego smartfona Redmi będzie układ MediaTek Dimensity 1200. Ponadto przecieki sugerują, iż telefon będzie miał płaski wyświetlacz OLED, podobny do tego, który jest w Redmi K40, a całość zasilać ma bateria o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 65W.

Ponadto, jak na telefon dla graczy przystało, producent ma także dodać do urządzenia fizyczne przyciski na krawędziach (triggery), by granie w gry było jeszcze bardziej komfortowe. Całość, według przecieków, ma kosztować około 300-380 dolarów. Oznacza to, że telefon dla graczy od Redmi będzie najtańszym tego typu urządzeniem na rynku.

Dla mnie najbardziej zastanawiające jest to, kto tak naprawdę kupuje telefony dla graczy. Na rynku mamy coraz więcej smartfonów gamingowych, a sensownych gier mobilnych nie przybywa. W co więc grają wszyscy, którzy kupują taki telefon? Nie mam pojęcia…

Co myślicie o telefonie dla graczy od Redmi? Kupilibyście takie urządzenie?

Źródło: gsmarena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!