Gdzie obecnie kupić Xiaomi Mi 11 Ultra w najlepszych cenach?

xiaomi mi 11 ultra white

Xiaomi Mi 11 Ultra to najnowszy smartfon chińskiego giganta, który dopełnia rodzinę serii Mi 11 jako jej najmocniejszy przedstawiciel. Model ten jeszcze nie miał premiery w naszym regionie, więc doradzamy, gdzie bezpiecznie kupić go za granicą!

Gdzie kupić Xiaomi Mi 11 Ultra z Chin?

Choć premiera Mi 11 Ultra miała miejsce kilka dni temu, to już pierwsze chińskie sklepy zaczynają oferować wysyłkę tego modelu do Polski. Niestety nie wiemy kiedy nowy flagowiec Xiaomi zadebiutuje w naszym kraju, więc jeśli komuś mocno zależy na tym, by jak najszybciej dorwać ten telefon w swoje ręce, to warto pomyśleć nad zakupem w jednym z poniższych sklepów:

W przypadku zakupu z Aliexpress, sprzedawca deklaruje, że oferowany przez niego model jest w wersji globalnej. Oznacza to, że teoretycznie powinien mieć preinstalowane Usługi Google oraz dostępny język polski. W opakowaniu także znajdować ma się europejska ładowarka. Wariant ten jednak jest niesamowicie drogi i wyceniony został przez sprzedawcę na 2398 dolarów, czyli ponad 9000 zł (sic!). Zapewne telefon nie jest u niego jeszcze dostępny, stąd taka cena. Warto jednak sprawdzać co jakiś czas, czy może nie pojawił się już w rozsądniejszych pieniądzach.

Drugą opcją jest zakup w sprawdzonym sklepie GizTop. Tutaj dostępna jest wersja chińska, która obsługuje język angielski i chiński, więc niezbędna będzie zmiana oprogramowania (zalecam xiaomi.eu). Urządzenie jednak bez problemu obsługuje polskie częstotliwości LTE i niektóre 5G. Niestety tutaj w zestawie nie znajdziemy ładowarki, natomiast cena jest znacznie lepsza niż w przypadku Aliexpress – telefon kosztuje 1099 dolarów (4300 zł) za wersję 8/256 GB, 1199 dolarów (4700 zł) za wersję 12/256 GB oraz 1299 dolarów (5100 zł) za wersję 12/256 GB. Wysyłka zamówionych telefonów ma się rozpocząć już 9 kwietnia.

Mi 11 Ultra
Xiaomi Mi 11 Ultra

Ostatnią i chyba najlepszą opcją jest zakup w sklepie TradingShenzhen. Podobnie jak w przypadku poprzedniego sklepu mamy tutaj wersję chińską, bez ładowarki i Usług Google. Ceny także wypadają bardzo podobnie. Ten sklep polecałbym jednak najbardziej, gdyż kilku znajomych już zamówiło tam różne telefony i nie było najmniejszych problemów.

Warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku zamawiania z Chin, w momencie dostawy towaru może na nas czekać niespodzianka w postaci konieczności dopłacenia podatku VAT w wysokości 23% od wartości zamówienia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!