Ghost of Tsushima: Legends trafił za darmo do graczy!

Ghost of Tsushima: Legends trafił za darmo do graczy!

Kilka dni temu pojawił się dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawki dodatek Ghost of Tsushima: Legends w postaci aktualizacji.

Co w dodatku?

Ghost of Tsushima: Legends to rozszerzenie do produkcji studia Sucker Punch. Po pobraniu aktualizacji w grze pojawi się postać o imieniu Gyozena, która pozwoli nam uruchomić dodatek. W nowym rozszerzeniu będziemy mieli do wyboru jedną z czterech klas – samuraja, ronina, łowce lub skrytobójce. Następnie rozpoczniemy rozgrywkę w mistycznym świecie pełnym różnych monstrum.

Ghost of Tsushima: Legends trafił za darmo do graczy!

Rodzaje misji w dodatku

W rozszerzeniu czekać na nas będzie kilka nowych questów głównych. Będą dostępne trzy rodzaje misji: fabularne zadania – te główne, które ciągną nam wątek w grze i dostępne są do grania w dwie osoby maksymalnie, tryb przetrwania, który dostępny będzie dla czterech graczy – ułatwiający rozgrywkę ze znajomymi i godziny zabawy oraz po rozwinięciu naszej postaci uzyskamy również możliwość udziału w trybie rajdu, gdzie zmierzymy się z potężnymi przeciwnikami.

Ghost of Tsushima: Legends trafił za darmo do graczy!

Klasy, itemy i inne dodatki

Każda z dostępnych w nowym dodatku klas bardzo się od siebie różni. Studio zadbało o to, żeby każda postać była zróżnicowana, a składanie dla niej odpowiedniego ekwipunku i rozwijanie jej, decydując w którym kierunku pójdziemy, dało nam dodatkowe godziny rozgrywki. Mało tego, nowe rozszerzenie wprowadza kilka nowych trofeów, sporo przedmiotów oraz co najlepsze – możliwość oswajania psów, które następnie będą mogły pomagać nam w rozgrywce. Osobiście uważam, że studio postarało się tworząc ten dodatek i jest on zdecydowanie warty uwagi graczy.

A wy co sądzicie o najnowszym dodatku studia Sucker Punch?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!