Ghostrunner z 2 dniami grania za darmo!

ghostrunner

Ghostunner to intensywna gra akcji FPP osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Gra zapewnia bardzo wyjątkowe wrażenia, gdyż stawia na szybką oraz brutalną walkę. W czasie rozgrywki liczy się przede wszystkim refleks gracza oraz opanowanie nowych mechanik. Co więcej, znajduje się tutaj mechanika typu “jedno trafienie, jedno zabójstwo”, więc walka toczy się szybko i intensywnie.

Ghostrunner sprawdzicie na Steam za friko! Warto skorzystać

Oczywiście wszystko to jest oprawione bardzo ładną grafiką cyberpunkowej lokacji. Gra wyszła dwa miesiące przed Cyberpunkiem 2077 i osiągnęła bardzo dużą popularność, a jest to także produkcja polskiego studia.

Aż do 4 sierpnia do godziny 19:00 będziecie mogli pograć w Ghostrunnera za darmo. Wystarczy posiadać konto na platformie Steam i pobrać stamtąd grę. Jeśli produkcja Was zaciekawiła, koniecznie uruchomcie już pobieranie, aby nie przegapić okazji. Co więcej, sama gra nie jest specjalnie długa, więc jeśli się postaracie, to może Wam się udać przejść ją całą. Jeśli nie, jest także okazja, by zakupić ją w promocyjnej cenie.

Gra zdobyła ponad 90 procent pozytywnych opinii na platformie Steam. Możecie ją zakupić w czasie tych dwóch dni za połowę ceny – 62 złote. Jeśli jednak dobrze pamiętam, to Ghostrunner był już na większych przecenach i dało się go kupić poniżej 50 złotych.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!