Google Opinion Rewards w Polsce, czyli pieniądze do zgarnięcia!

google logo

Wiele z was zapewne słyszało o ankietach, za których wypełnienie otrzymuje się jakieś pieniądze. Są strony skoncentrowane wyłącznie na czymś takim, jednak zajmuje się tym również Google. Ankiety od nich nie były dotychczas oficjalnie dostępne w Polsce, jednak właśnie się to zmieniło. Google Opinion Rewards trafiło do kilku krajów, w tym do naszego!

Google Opinion Rewards, bądź Premie za ankiety Google, to sposób na zarobienie kilku groszy niewielkim nakładem

Usługa oficjalnie trafiła nie tylko do Polski, ale też do Chile i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Aby z niej skorzystać musimy pobrać aplikację ze Sklepu Play. Znajdziecie ją pod tym linkiem. Później wystarczy podać kilka informacji o sobie i możemy zacząć zarabiać. Kwoty nie są wysokie, maksymalnie będą to około 4 złote, jednak częściej zobaczymy niższe wartości. Ankiety od Google są dostępne nieregularnie, zazwyczaj jakaś nowa pojawia się co tydzień, ale nie jest to żadna reguła. Google Opinion Rewards prezentuje naprawdę szeroki wachlarz tematów. Możemy zostać zapytani o nasze zakupy w Sklepie Play, ale też o bardziej prywatne tematy. Jeśli mamy włączoną historię lokalizacji, mogą paść pytania o miejsca, w których byliśmy. Tak jakby już nie wiedzieli o nas dostatecznie dużo…

Zobacz też: Nowe Google Pixel Buds z certyfikacją! Czego możemy się po nich spodziewać?

Co ważne, pieniądze otrzymywane od Google nie trafiają na nasze konto bankowe. Trafiają do naszego portfela w Google i możemy je wykorzystać wyłącznie do płatności w Sklepie Play, co jest największym minusem. Owszem, mogą się przydać do zakupu apki czy opłacenia mikropłatności, jednak nie jest to coś co robimy bardzo często. Nie ma co jednak narzekać, bo taka ankieta może być zabijaczem czasu, za który coś dostaniemy. Uważajcie jednak, żeby wasze środki nie wygasły, gdy je już zdobędziecie. Były już sytuacje, w których fundusze zdobyte poprzez Google Opinion Rewards znikały ludziom z kont bez ostrzeżenia, zatem wydawajcie je zanim to nastąpi.

Jeśli już pobraliście Premie za ankiety Google, to pochwalcie się czy udało Wam się coś zarobić!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!