Poznaliśmy polskie ceny Google Play Pass

Poznaliśmy polskie ceny Google Play Pass

Subskrypcje to bardzo wygodny sposób, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do danych funkcji lub multimediów płacąc naprawdę niewiele. Jedną z ciekawszych tego typu usług jest Google Play Pass, która właśnie weszła do Polski!

Google Play Pass już w Polsce

Google Play Pass to pewnego rodzaju płatna subskrypcja, która daje nam dostęp do wielu gier i aplikacji dostępnych w Sklepie Google Play. Dzięki temu zamiast oddzielnie płacić za wiele dóbr cyfrowych, mamy wszystko w jednym abonamencie i to często w niższej cenie. Opłatę uiszcza się raz w miesiącu i dostęp do danych programów i gier mamy przez okres trwania subskrypcji.

Co wchodzi w skład Google Play Pass? Całkiem sporo popularnych gier, chociażby Monument Valley, LIMBO, This War of Mine czy Sonic the Hedgehog. Póki co liczba dostępnych programów wynosi ponad 350, jednak jeszcze przed końcem tego roku biblioteka ma zostać rozszerzona o Olo Loco, Brith Paw, Dakka Squdron, a także o serię Worms od Team17. Oczywiście we wszystkich tych grach i aplikacjach nie znajdziemy żadnych reklam czy wewnętrznych płatności. Programy dostępne w ramach subskrypcji Google Play Pass będą oznaczone poniższą grafiką.

Poznaliśmy polskie ceny Google Play Pass

Ile kosztuje Google Play Pass? Jak w przypadku wielu tego typu usług, pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Za kolejne – w rozliczeniu miesięcznym – przyjdzie nam zapłacić 22,99 złotych. Można również wykupić z góry cały rok abonamentu za 139,99 PLN, co daje 12 złotych za miesiąc. Co ważne, licencję Play Pass można rozdzielić aż na 5 członków rodziny, co sprawia, że jedna osoba miesięcznie będzie płacić niecałe 5 złotych.

Jesteście zainteresowani wykupieniem Google Play Pass? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!