Kolejna gra do odebrania za darmo! Tym razem jest to Assassin’s Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate

Czasem odnoszę wrażenie, że dziś można legalnie spędzić wiele godzin przy grach, nie wydając na to ani złotówki. Bynajmniej nie powinny być to tytuły słabej jakości, albowiem coraz częściej trafiają się świetne gry za darmo. Tym razem dostajemy coś ciekawego, prosto ze stajni Ubisoftu.

Assassin’s Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store!

Jeszcze trwa promocja, w której do zgarnięcia jest Kingdom Come: Deliverance, a firma już wychodzi do nas z kolejną ofertą. Realistycznego RPG-a możemy odebrać do czwartku, więc chętnych odsyłam do strony zalinkowanej powyżej. Później w Epic Games Store będzie można dostać jedną część z sagi o asasynach od Ubisoftu. Assassin’s Creed Syndicate to odsłona z 2015 roku. Została ona umiejscowiona w wiktoriańskiej Anglii. Umożliwiło to twórcom wytworzenie ciekawego klimatu, który ciężko jest zobaczyć w innych produkcjach. Gra nie sprzedawała się najlepiej, bo był to kolejny tytuł na tym samym patencie, jednak po upłynięciu tylu lat od premiery, można śmiało do niego wrócić.

Zobacz też: Unikatowa konsola trafiła na aukcję. Cena? Aktualnie prawie 1 400 000 zł!

Gra będzie dostępna do odebrania przez tydzień, zatem na pewno zdążycie dostać swoją kopię. Epic rozdaje nie tylko Assassin’s Creed Syndicate, ale też grę Faeria. Jest to prosta karcianka indie, która nie cieszyła się zbyt dużą popularnością, gdy wychodziła. Możecie się jednak jej przyjrzeć, bo wiadomo, że za darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy. Być może ktoś z Was gustuje w takim typie gier i wcześniej nie miał styczności z Faerią. Swoją drogą, myślałem, że Epic Games szybko skończy tak częste rozdawanie gier, by promować swój sklep. Firma jednak nie przestaje rozpieszczać graczy i szczerze mówiąc ma to pozytywny wydźwięk. Podejrzewam, że wiele osób nie usłyszałoby o Epic Games Store, gdyby nie takie akcje. Sam założyłem tam konto tylko po to, by skorzystać z jednej z promocji, jak pewnie wiele ludzi.

Czy Wy regularnie korzystacie z promocji od Epic Games? Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!