Świetna promocja! To dobry czas zakupić GTA IV!

gta iv

Grand Theft Auto IV to z pewnością jedna z najlepszych produkcji, która pojawiła się w całej historii gier wideo, a jednak nieco zapomniana i pomijana, kiedy to wymienia się różne części GTA. A szkoda, bowiem uważam ten tytuł za naprawdę przyjemny, momentami lepszy niż GTA V. Tak się składa, że GTA IV możemy zakupić znacznie taniej!

Grand Theft Auto IV to już kolejna część GTA, która pojawiła się w 2008 roku. To właśnie ten tytuł zapoznał nas z kompletnie nową grafiką, która o wiele lepiej nawiązywała do rzeczywistości. Pojawiło się również wiele elementów, które urealniały grę – chociażby auta nie wybuchały po paru strzałach. Ponadto gra charakteryzuje się dobrą fizyką, która przez wielu jest uważana za lepszą niż ta występująca w GTA V. Warto dodać, ze GTA V ma wiele elementów, z którymi mogliśmy zapoznać się w poprzedniku.

gta iv

Sam w GTA IV grałem i bardzo dobrze wspominam tę część. Fakt, jest ona ograniczona, bowiem nie oferuje samolotów czy innych terenów niż miasto Liberty City, jednak jest bardzo sympatyczna, przyjemna, a ponadto oferuje naprawdę dobrą ścieżkę dźwiękową.

GTA IV do kupienia za około 25 złotych!

Na platformie Steam właśnie ruszyła weekendowa promocja, w ramach której możemy nabyć Grand Theft Auto IV: The Complete Edition za 30% ceny regularnej, czyli dokładnie za 25,47 PLN. The Complete Edition zawiera Grand Theft Auto IV oraz dodatki The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony. Promocja zakończy się już 31 maja bieżącego roku. Naprawdę warto się pospieszyć!

Wiek gry sprawia, że w GTA IV jesteśmy w stanie pograć nawet na kiepskim sprzęcie. Gra do uruchomienia wymaga takich rzeczy jak:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlox X2 64 2,4 GHz
  • Minimum 1,5 GB RAM
  • Karta graficzna z 256 MB pamięci VRAM; Nvidia 7900 lub ATI X1900
  • 22 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • obsługa DirectX 9.0c

Kliknij >>tutaj<<, aby kupić grę na platformie Steam!

Graliście w GTA IV? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!