Strona główna Aktualności MEGA PROMOCJA: Half Life 2 do kupienia za 3,59 PLN!

MEGA PROMOCJA: Half Life 2 do kupienia za 3,59 PLN!

-

Mam wrażenie, że gry Half Life nie muszę opisywać. Jest to wręcz kultowy tytuł, do którego miło wraca się nawet w 2019 roku. Pomimo swojego wieku, gra ta trzyma całkiem wysoką cenę wynoszącą ponad 30 złotych. Jednak dzięki świątecznej promocji możemy nabyć ją za jedynie 3,59 PLN!

Gry z serii Half Life w świetnych cenach!

Half Life to gra typu FPS, w której to wcielamy się w Gordona Freemana – doktora fizyki. Na swojej drodze spotkamy wielu wrogów – nie tylko ludzi, ale również potwory ze świata Xen. Gra odniosła tak ogromny sukces, że kilka lat później doczekała się kolejnej wersji, czyli Half Life 2, w której to również sterujemy doktorem Freemanem. Do dzisiaj tytuł ten uważany jest za najlepszą grę na świecie i nawet w końcówce 2019 roku dostarcza wiele rozrywki i zabawy. Sam, około miesiąc temu, włączyłem ją sobie i z rozpędu przeszedłem całą kampanię.

Warto przeczytać: Half-Life: Alyx na pierwszym zwiastunie. Ja jestem pod niemałym wrażeniem!

Steam przygotował specjalną promocję, dzięki której gry z serii Half Life są naprawdę tanie. Za Half Life (oraz remake „Source”) i Half Life 2 przyjdzie nam zapłacić po 3,59 PLN! Natomiast za wersje specjalne – Half Life 2: Episode One i Half Life 2: Episode Two po 2,89 PLN. W przecenie znalazły się również gry bazujące na pierwszej wersji Half Life – Opposing Force oraz Blue Shift, gdzie cena jednej sztuki to 1,79 złotych. Promocja objęła również tytuły Team Fortress oraz Portal.

Oczywiście możemy kupić specjalne paczki zawierające kilka tytułów. Dobrym tego przykładem jest The Orange Box zawierający Half Life 2, Half Life 2: Episode One i Episode Two, Portal oraz Team Fortress 2, który kosztuje 10,79 PLN. Oczywiście można też wydać 22,84 złotych na pakiet Half Life Complete, który zawiera Half Life (w tym remake „Source”), Half Life 2, Half Life 2: Episode One i Episode Two, Half Life: Blue Shift i Opposing Force oraz Team Fortress Classic.

>Kliknij tutaj< aby obejrzeć gry należące do franczyzy Half Life.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej