Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Na targach MWC pojawiła się także polska marka HAMMER, gdzie pokazała niektóre ze swoich najnowszych modeli smartfonów!

Nowe modele – HAMMER Energy X i HAMMER Blade 4

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Hammer Energy to seria telefonów, która należy do jednych z najlepiej sprzedających się od tego producenta. Poprzednie modele pokazały, że Energy jest wyjątkowo wytrzymałym telefonem, który teraz zostanie jeszcze dodatkowo ulepszony, oferując zupełnie nowe możliwości użytkownikom. Hammer Energy X wprowadzi możliwość korzystania z karty eSIM, a także funkcję powerbanku. W razie potrzeby będziemy mogli naładować inne urządzenie bez potrzeby noszenia dodatkowego akumulatora przenośnego. Dużą zaletą Energy X będzie wysoka odporność, którą producent poświadcza certyfikatami.

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Podobnie jak w przypadku poprzedniego telefonu, tak i Hammer Blade jest bardzo lubianą serią. Nowy model, czyli Blade 4 otrzyma wbudowany termometr punktowy. W praktyce oznacza to, że będziemy mogli używać go w nawet ekstremalnych warunkach bez potrzeby obawiania się o wiarygodny wynik. Blade 4 pojawi się w wersji z pojemniejszym akumulatorem, co sprawi, że będzie mógł znacznie dłużej działać po jednym pełnym naładowaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie aż dwóch przycisków funkcyjnych, które będą mogły być zaprogramowane według naszego własnego uznania.

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Hammer Energy X i Hammer Blade 4 pojawia się na rynku w III kwartale tego roku.

HAMMER Construction

Warto jeszcze wspomnieć o już dostępnym na rynku HAMMER Construction. Marka opisuje go jako “Niezawodny do pracy”. Ale co takiego oferuje? Zacznijmy po kolei.

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

Wyświetlacz IPS o przekątnej 6 cali pozwala na cieszenie się rozdzielczością 2K. Ekran jest zabezpieczony przez Gorilla Glass, a obudowa wzmocniona została elementami metalowymi z zabezpieczeniem newralgicznych punktów, jak rogi. Testy wykazały, że jeśli telefon upadnie z wysokości 1,8 metra, nie stanie mu się absolutnie żadna krzywda. Woda, kurz i pył również nie stanowią niebezpieczeństwa, dzięki certyfikatowi IP69.

Marka HAMMER na targach MWC 2023: co pokazała?

W środku znajdziemy wydajny ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 wspomagany przez 6 GB wbudowanej pamięci RAM. Bateria o pojemności 6000 mAh robi wrażenie i gwarantuje, że w stanie czuwania telefon wytrzyma na jednym ładowaniu nawet do 400 godzin. W razie rozładowania szybko uzupełnimy energie dzięki ładowaniu 18W.  Hammer Construction obsługuje łączność 4G, 3G i 2G, a także karty eSIM. Na tyle znajdziemy dwa podstawowe obiektywy – 16 i 8 MP. Ciekawym dodatkiem jest wbudowany dalmierz o zasięgu 40 metrów, który łatwo obsłużyć za pomocą dedykowanej aplikacji. Cena wynosi 1699 złotych.

Źródło: Własne, Hammer

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!