Hisense, marka, którą kojarzyć możecie z AGD, już 3 kwietnia pokaże nowe smartfony

hisense u30

Hisense znane jest przede wszystkim z produkcji sprzętu domowego. Chiński producent zajmuje się jednak także produkcją smartfonów i już 3 kwietnia zaprezentuje on światu dwa nowe urządzenia. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Hisense U30 i Rock V

Producent z Państwa Środka opublikował na swoim oficjalnym profilu w serwisie Weibo plakat zapowiadający konferencję, która odbędzie się już 4 kwietnia. Grafika ta w oczywisty sposób sugeruje nam, że zobaczymy smartfon z dziurą w ekranie. Najprawdopodobniej będzie to model oznaczony jako U30, którego prototyp został pokazany już światu zarówno na targach Consumer Electronics Show jak i Mobile World Congress. Co więcej telefon ten został już certyfikowany w TENAA, a co za tym idzie znamy nie tylko jego wygląd, ale także dużą cześć specyfikacji.

hisense premiera

Sercem Hisense U30 ma być Qualcomm Snapdragon 675. Tym samym urządzenie to może być ciekawym średniakiem, który może być realną konkurencją dla średniopółkowców innych producentów. Jednostka ta będzie wspierana przez 6 GB lub 8 GB RAM-u w zależności od wersji. Na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie znajdziemy ekran IPS LCD o przekątnej 6,3 cala i rozdzielczości FullHD+. W dziurce w górnej części wyświetlacza umiejscowiono 20-megapikselowy aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach mają pojawić się dwa oczka – 48 Mpix oraz 5 Mpix. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 4500 mAh, którą naładujemy przy pomocy ładowarki o mocy 18 W.

hisense u30
Hisense U30

Zobacz też: OPPO Reno będzie miał wysuwany aparat. Takiego mechanizmu jeszcze nie widziałem!

Jednak Hisense U30 to nie jedyne urządzenie, które mamy zobaczyć już 4 kwietnia. Chiński producent ma pokazać światu także budżetowca. Hisense Rovk V otrzyma ekran o IPS o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości HD+. Tym razem nie znajdziemy na froncie dziurki w ekranie, a niewielkiego notcha. Zdjęcia typu selfie będą wykonywane przy pomocy 8-megapikselowego aparatu przedniego. Na pleckach znajdziemy, podobnie jak w przypadku Hisense U30, dwa oczka, ale tym razem będzie to 13 Mpix oraz 2 Mpix. Za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 439. Do wyboru będziemy mieć 4 GB oraz 6 GB RAM-u i 32 GB, 64 GB lub 128 GB. Ogromną zaletą Hisense Rock V ma być bateria. Ogniwo to będzie mieć pojemność 5360 mAh.

hisense rock v
Hisense Rock V

Co myślicie o nadchodzących smartfonach firmy Hisense? Czekamy na komentarze!

Dodaj komentarz
Total
3
Share