Strona główna Aktualności Szczegóły dotyczące aparatu Honor 20 trafiły do sieci. Są też nowe rendery

Szczegóły dotyczące aparatu Honor 20 trafiły do sieci. Są też nowe rendery

-

Premiera nowych telefonów z serii Honor 20 odbędzie się już za mniej niż dwa tygodnie. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat ich wyglądu, a co najważniejsze aparatów. Wygląda na to, że możliwościami fotograficznymi będą się równać z modelami z serii P, przynajmniej na papierze.

Ekran bez żadnego wcięcia?

Zanim jednak przejdziemy do tematu aparatów przyjrzyjmy się najnowszym renderom, które trafiły do sieci. Brakuje na nich jednego elementu, o którym słyszeliśmy wcześniej, a mianowicie dziury na aparat do selfie. Na ten moment nie jesteśmy w stanie zweryfikować, która informacja jest prawdziwa.

Zobacz też: Honor 20 i Honor 20 Pro będą miały dziurę w ekranie

Istnieje jeszcze trzeci scenariusz, a mianowicie taki, że Honor 20 będzie posiadał dziurę w ekranie, a Honor 20 Pro, który jest na grafikach, wysuwany moduł kamery. Tym bardziej, że takie rozwiązanie trafiło właśnie do średniaka od Huawei czyli modelu P Smart Z.

Oprócz tego dowiadujemy się o prawdopodobnych wersjach kolorystycznych. Na grafikach są to czerwona, niebieska, szara, zielona oraz neonowowa różowa i błękitna. Wygląda na to, że będzie ich naprawdę dużo, lecz jeszcze raz przypominam, że nie są to potwierdzone informacje.

Honor 20 też będzie miał poczwórny aparat

Na globalnej stronie Honor pojawiła się gra internetowa, która jednocześnie jest konkursem z okazji premiery serii Honor 20. Cała rozgrywka polega na testowaniu funkcji aparatu, aby uzyskać dostęp do skarbu. Promowanymi funkcjonalnościami są tryb 48 Mpix z dużą ilością szczegółów, zoom z teleobiektywu, tryb nocny oraz szeroki kąt. Brzmi nieźle!

honor 20 aparaty graWarto przeczytać: Smartfony z rodziny Honor 20 zadebiutują w Londynie już 21 maja

Nagrodą jest telefon Honor, a żeby wziąć udział należy mieć ukończone 18 lat. W sieci pojawiły się też dokładne przecieki dotyczące poszczególnych aparatów.

honor 20 specyfikacja kamery

Okazuje się, że wbrew poprzednim informacjom, Honor 20 również będzie posiadał cztery aparaty. Są to:

  • 16 Mpix superszerokokątny o polu widzenia 117° i świetle f/2.2
  • 48 Mpix z matrycą Sony IMX686 o rozmiarze 1/2″ i świetle f/1.8
  • 2 Mpix do wykrywania głębi o dużych pikselach 1.75 um i świetle f/2.4
  • 2 Mpix do robienia zdjęć makro o dużych pikselach 1.75 um świetle f/2.4

 

Zestaw Honor 20 Pro wygląda podobnie, jednak zamiast matrycy do wykrywania głębi mamy tutaj teleobiektyw z matrycą 8 Mpix. Wygląda na to, że tym razem nie dostaniemy peryskopowego rozwiązania gdyż zoom optyczny będzie tylko (lub aż) trzykrotny. Główny aparat będzie również jaśniejszy (f/1.4). Model Pro otrzyma laserowy autofokus oraz optyczną stabilizację obrazu zarówno głównego jak i teleobiektywu.

Co sądzicie o takim zestawie aparatów? Ma szansę konkurować z Huawei P30 czy P30 Pro?

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej