Honor Magic Watch 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Honor Magic Watch 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Konferencja firmy Honor zaplanowana jest na 26 listopada tego roku. Tego dnia mają zostać zaprezentowane Honor V30 oraz V30 Pro, Honor Smart Scale 2 oraz druga generacja inteligentnego zegarka chińskiego producenta czyli Honor Magic Watch 2. Teraz smartwatch pojawił się na zdjęciach zdradzając nam prawie wszystko na temat wyglądu!

Honor Magic Watch 2

Do tej pory dysponowaliśmy jedynie szkicami nowego inteligentnego zegarka chińskiego producenta. Teraz Honor Magic Watch 2 pojawił się na zdjęciach. Oczywiście te nie pochodzą bezpośrednio od submarki Huawei, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka, ale bardzo często tego typu plotki okazywały się faktem. Jeśli tak będzie i w tym przypadku to tak naprawdę druga generacja smartwatcha Honor nie będzie zbytnio, przynajmniej w kwestii wyglądu, różnić się od swojego poprzednika. Koperta nadal pozostanie okrągła, a jej średnica najprawdopodobniej będzie mieć 46 mm. Z prawej strony ekranu zostaną umiejscowione dwa przyciski, które zapewne będą jednym z sposobów nawigowania po menu urządzenia.

Honor Magic Watch 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Co ze specyfikacją? Plotki mówią o wykorzystaniu procesora Kirin A1. Jednostka ta miałaby zapewnić zdecydowanie lepszą wydajność niż to co znaliśmy z Honor Magic Watcha pierwszej generacji. Sam korzystałem przez jakiś czas z tego zegarka i ciężko było go nazwać demonem prędkości, a co za tym idzie zastosowanie nowego procesora może być strzałem w dziesiątkę. Oczywiście pełna specyfikacja Honor Magic Watch 2 pozostaje tajemnicą i zapewne więcej na ten temat dowiemy się dopiero podczas oficjalnej prezentacji.

Honor Magic Watch 2 na zdjęciach jeszcze przed oficjalną premierą

Zobacz także: Poznaliśmy wygląd plecków Honor V30. Na rynek ma trafić także specjalne wydanie Aston Martin Edition!

Bez wątpienia nie powinno jednak zabraknąć GPSa, pulsometru, krokomierza czy certyfikatu wodoodporności. Bardzo możliwe, że zegarek zostanie wyposażony także w NFC współpracujące z Huawei Pay. Tak naprawdę wszystko stanie się jasne już 26 listopada. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na oficjalną premierę!

Co myślicie o tak wyglądającym Honor Magic Watch 2? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!