HONOR Play 50 Plus z akumulatorem 6000 mAh ujawnia swoją specyfikację!

Honor Play 50 Plus - specyfikacja
Honor Play 40 Plus (fot. producenta)

HONOR w ostatnim czasie mocno się rozkręcił, co pokazują premiery kolejnych modeli. Tym razem do sieci wyciekły informacje na temat taniego średniaka z pojemnym akumulatorem. Oto, co jeszcze może oferować nadchodzący HONOR Play 50 Plus. 

Co już wiemy o HONOR Play 50 Plus?

Omawiany smartfon HONOR pojawił się w bazie chińskiego organu 3C, dzięki czemu poznaliśmy jego częściową specyfikację techniczną. Wraz z pojawieniem się certyfikatu, można się domyślać, że smartfon zadebiutuje na rynku do końca sierpnia lub we wrześniu bieżącego roku. 

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to wspomniany smartfon oferować ma wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania na poziomie co najmniej 90 Hz. Ponadto, specyfikację dopełniać ma wspomniany akumulator o pojemności 6000 mAh i technologią szybkiego ładowania o mocy 35 W. 

HONOR Play 50 Plus - specyfikacja
HONOR Play 50 Plus (źródło: Gizmochina)

Pod maską HONOR Play 50 Plus znaleźć się ma procesor MediaTek Dimensity 700, który wykonany jest w 7 nm procesie technologicznym i składa się z dwóch rdzeni Cortex-A76 o taktowaniu 2.2 GHz, sześciu rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu 2.0 GHz oraz układu graficznego Mali-G57 MC2. Nieoficjalnie mówi się, że najsłabszy wariant oferować ma 4 GB pamięci operacyjnej RAM. 

Na ten moment nie wiadomo nic więcej o nadchodzącym średniaku HONOR, ale jeśli model ten pojawi się w Polsce, to może okazać się niezłym wyborem w niższej półce cenowej oraz w ofertach operatorów. Nieoficjalne plotki sugerują, że HONOR Play 50 Plus będzie dostępny globalnie, więc z dużym prawdopodobieństwem smartfon może pojawić się także w Polsce. Dokładne daty premier nie są znane. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!