Honor w najbliższym czasie ma pokazać trzy smartfony z modemem 5G

Honor w najbliższym czasie ma pokazać trzy smartfony z modemem 5G
Kirin 990 5G

Na początku tego tygodnia aż trzech chińskich operatorów ogłosiło komercyjną dostępność sieci 5G w samym Państwie Środka. W Chinach dostępne jest aż 11 smartfonów z modemami pozwalającymi na korzystanie z dobrodziejstw z sieci nowej generacji, ale już w najbliższych tygodniach mamy zobaczyć kolejne modele.

Honor nie chce pozostawać w tyle za konkurencją

Z wspomnianych wcześniej 11 smartfonów z modemami 5G aż 5 modeli produkowanych jest przez Huawei. To pokazuje jak bardzo chiński producent wyprzeda konkurencję, a to oczywiście nie jest ostatnie słowo giganta z Państwa Środka. Według wszystkich plotek i przedpremierowych przecieków w najbliższym czasie Honor ma pokazać aż trzy nowe modele pozwalające na dostęp do sieci 5G. Tak naprawdę brak tego typu urządzeń w swojej ofercie w momencie, gdy chińscy operatorzy oficjalnie ogłosili komercyjną dostępność sieci nowej generacji sprawia, że to właśnie Honor pozostaje w tyle za konkurencją.

Honor w najbliższym czasie ma pokazać trzy smartfony z modemem 5G

Jakie zatem modele zadebiutują w najbliższym czasie? Bez wątpienia będą to Honor V30 5G, Honor V30 Pro 5G oraz Honor Magic 3 5G. Oczywiście smartfony te mogą pojawić się także w wersji bez specjalnego modemu, a to sprawi, że cena będzie zauważalnie niższa. Jednocześnie musimy być świadomi tego, że konfiguracja pozwalająca na korzystanie z sieci 5G może nie trafić na wszystkie rynki, na których dostępne są smartfony firmy Honor.

Zobacz także: Honor V30 5G z certyfikacją 3C. Smartfon będzie wspierać szybkie ładowanie o mocy 40 W

I ta jak na temat Honor V30 oraz Honor V30 Pro już niejednokrotnie widzieliśmy informację w sieci tak Honor Magic 3 pozostaje ogromną tajemnicą. Honor Magic 2 posiadał slider i możliwe, że chiński producent i teraz pójdzie tą drogą. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo. Kolejną zagadką pozostaje to, czy nowe smartfony Honor będą posiadać usługi Google czy też zostaną ich pozbawione jak w przypadku sprzętów Huawei. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Czekacie na nadchodzące nowości firmy Honor? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!