Honor Watch Magic 2 oraz Honor Smart Scale 2 zadebiutują razem z Honorem V30

honor watch magic

Honor V30 zostanie oficjalnie zaprezentowany 26 listopada tego roku. To jednak nie jedyne urządzenie, które tego dnia trafi na rynek. Chiński producent ma wtedy nam zaprezentować także zupełnie nowy inteligentny zegarek oraz drugą już generację wagi. Co wiemy na ich temat?

Nadchodzące nowości Honor

Zacznijmy od inteligentnego zegarka chińskiego producenta. Zapewne wielu z was pamięta Honor Watch Magic, który został zaprezentowany światu pod koniec października 2018 roku. Sprzęt ten miał przede wszystkim podbić serca tych osób, które nie chcą wydawać na smartwatcha zbyt dużych pieniędzy, a jednocześnie oferować świetny stosunek ceny do możliwości. I wszystko wskazuje na to, że już 26 listopada tego roku zobaczymy drugą generację tego urządzenia. Honor Magic Watch 2 ma otrzymać oczywiście pulsometr oraz GPSa, ale sporym zaskoczeniem może być obecność modułu zbliżeniowego NFC.

Honor Watch Magic 2 oraz Honor Smart Scale 2 zadebiutują razem z Honorem V30
Szkice przedstawiające Honor Watch Magic 2

Jeśli wierzyć szkicom to koperta będzie mieć średnicę 46 mm, a całość zostanie wykonana z połączenia tworzywa oraz aluminium. Na temat samej specyfikacji nie wiemy zbyt dużo. Z racji wykorzystania NFC możemy liczyć na WearOS, ale szczerze mówiąc nie spodziewałbym się tego i zapewne Honor postawi na swój system. Czy umożliwi on płatności zbliżeniowe? Tego niestety nie wiemy.

Honor Watch Magic 2 oraz Honor Smart Scale 2 zadebiutują razem z Honorem V30
Pierwsza generacja Honor Smart Scale

Zobacz także: Poznaliśmy datę premiery Honora V30. Prezentacja jeszcze w tym miesiącu!

Drugą z nowości ma być Honor Smart Scale 2. Pierwsza generacja wagi chińskiego producenta cieszyła się sporą popularnością i to zarówno w samym Państwie Środka jak i na rynku globalnym. Nadchodząca nowość firmy Honor ma umożliwić użytkownikowi pomiar masy ciała, a także tłuszczu, mięśni, zawartości wody w organizmie czy przeliczać BMI. Tym samym znacząco ma ułatwić kontrolowanie stanu naszego organizmu. Na tę chwilę ceny Honor Smart Scale 2 oraz Honor Watch Magic 2 pozostają tajemnicą. Bardzo możliwe, że sprzęty te zadebiutują nie tylko w samych Chinach, ale także na Starym Kontynencie. Tak naprawdę wszystko stanie się jasne już 26 listopada, a co za tym idzie musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor Watch Magic, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę nowej inteligentnej wagi oraz smartwatcha Honor? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!