HTC Earbuds Plus do wzięcia za prawie półdarmo! Ale trzeba się pospieszyć

HTC Earbuds Plus
HTC Earbuds Plus

W sklepie x-kom w ramach promocji Gorący Strzał! pojawiła się świetna promocja na słuchawki HTC Earbuds Plus. Ile zaoszczędzimy?

HTC Earbuds Plus do wzięcia za 199 zł!

HTC Earbuds Plus to słuchawki TWS (czyli prawdziwie bezprzewodowe), które normalnie kosztują 349 złotych. Jednakże w ramach promocji Gorący Strzał w sklepie x-kom można je wyrwać za o wiele mniej pieniędzy, a dokładnie za 199 złotych! Promocja rozpocznie się już dzisiaj (to jest 9 września 2022) o godzinie 22:00 i potrwa do momentu wykupienia wszystkich egzemplarzy. Biorąc pod uwagę, jak szybko są wykupywane takie promocje, to radzę Wam się pospieszyć.

Do promocji przejdziecie >>tutaj<<

Co oferują HTC Earbuds Plus? Przede wszystkim są to słuchawki bezprzewodowe TWS, a do tego dokanałowe. Mają też aktywną redukcję szumów ANC. Nie zabrakło również redukcji ENC, która poprawia naszą mowę podczas rozmów telefonicznych.

HTC Earbuds Plus
HTC Earbuds Plus

Za komunikację odpowiada Bluetooth 5.0. Jest też odporność na zachlapania oraz deszcz, co zapewnia certyfikat IPX5. Natomiast pojedyncze naładowanie baterii ma wystarczyć nawet na 5,5 godziny odsłuchu ale przy wyłączonym ANC. Skorzystanie z etui ma ten czas wydłużyć do 24 godzin. Słuchawki obsługują kodek AAC.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!