HTC się obudziło? Nowy smartfon już niedługo oficjalnie na rynku

HTC się obudziło? Nowy smartfon już niedługo oficjalnie na rynku

Przed nami wiele premier różnych producentów. Nowości w swojej technologicznej stajni zaprezentują Apple, Samsung i wielu innych. Zaskoczeniem będzie także HTC, które kiedyś był królem wśród smartfonów. Dziś wiele osób zastanawia się, czy producent jeszcze “żyje”.

Premiera nowego smartfona od HTC już wkrótce

Tajwański koncern ma się całkiem dobrze, ponieważ rozwija swoje usługi w VR dla różnych branży. Wśród niech jest medycyna, gdzie wirtualna rzeczywistość ma się naprawdę dobrze. Nie są to jedyne obszary działań producenta z VR. Nie tak dawno byliśmy świadkami zastosowania nowego produktu HTC w branży filmowej. Liczne spekulacje oraz plotki nie pozostawiały złudzeń, że Tajwańczycy będą chcieli wrócić do tematyki smartfonów. Już dziś możemy mówiąc, że plotki na temat nowego telefonu będą w końcu zweryfikowane. Producent na swoich fanpage”ach zapowiedział premierę nowego urządzenia. Na oficjalnych kanałach Facebook HTC Polska oprócz zdjęcia ze smartfonem prezentuje tajemniczy opis: Al24U. Wszystko wskazują na kontynuację rodziny “U” z numerem 24.

HTC się obudziło? Nowy smartfon już niedługo oficjalnie na rynku

Według nieoficjalnych informacji premiery nowego smartfona HTC U24 możemy spodziewać się w Indiach. To właśnie tam producent planuje pokazać również swoje nowe Vive. Należy przypomnieć, że jest to zaskoczenie, ponieważ jakiś czas temu producent wycofał się z rynku indyjskiego z racji zbyt dużej konkurencji. Co wiemy na ten moment o smartfonie? Na pewno nie będzie to urządzenie flagowe. Możemy się spodziewać super średniaka. Urządzenie jakiś czas temu pojawiło się w różnych bazach pod tajemniczą nazwą HTC 2QDA100. Ten smartfon HTC U24 lub U24 Pro miałby otrzymać wyświetlacz FHD+ oraz Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, współpracujący z 12 GB RAM. Przewiduje się, że telefon będzie miał akumulator 5000 mAh oraz współpracę z Androidem 14. Na chwilę obecną nie znamy daty premiery urządzenia. Wiemy jedynie, że będzie to wkrótce.

Źródło: Firstpost

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!