Huami nie zaprezentuje butów na targach CES 2020. Nadchodzą słuchawki TWS Amazfit!

Huami nie zaprezentuje butów na targach CES 2020. Nadchodzą słuchawki TWS Amazfit!

Kilka dni temu Huami zapowiedziało, że na zbliżających się targach CES 2020 w Las Vegas pokaże zupełnie nowy produkt. Co ciekawe w sieci pojawił się nawet plakat zapowiadający to wydarzenie i wszystko wskazywało na to, że już w styczniu zobaczymy nowe buty chińskiego producenta. Nic bardziej mylnego!

Słuchawki TWS Huami

Producent z Państwa Środka tak naprawdę najbardziej znany jest z produkcji inteligentnych zegarków czy opasek sportowych. Teraz sam prezes firmy, Huang Wang, opublikował post w serwisie Weibo, który mówi jasno – Huami nie pokaże światu własnych butów. Co więcej potwierdził on, że na CES 2020 w Las Vegas zobaczymy zupełnie nowe słuchawki pozbawione jakichkolwiek przewodów. Mam wrażenie, że słuchawki typu TWS stały się tak popularne, że już niedługo każdy z producentów będzie posiadać tego typu produkt w swojej ofercie. Oczywiście nie mówię, że to źle. Czym większy wybór, tym większa szansa, że każdy z użytkowników znajdzie coś co idealnie wpasuje się w jego gusta.

Huami nie zaprezentuje butów na targach CES 2020. Nadchodzą słuchawki TWS Amazfit!

Słuchawki TWS mają oferować jednak jedną, ale za to bardzo ciekawą funkcję. Wyobrażacie sobie słuchawki bezprzewodowe, które na bieżąco mierzą tętno użytkownika? Brzmi to naprawdę dobrze i bez wątpienia może okazać się przydatne dla wszystkich osób, które kochają uprawiać sport. Niemniej jednak sporo zależy od tego jaką jakość dźwięku zaoferują bezprzewodowe słuchawki Huami. Jeśli i tutaj będzie naprawdę dobrze to bez wątpienia sprzęt ten okaże się prawdziwym hitem sprzedażowym.

Zobacz także: Tryby nocne mogą wcale nie być tak zdrowe, jak się wydawało…

Specyfikacja czy nawet wygląd nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje zagadką. Niemniej jednak już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat. Bardzo możliwe, że rąbka tajemnicy uchyli także sam producent poprzez oficjalne konto w serwisie Weibo. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na ten temat oraz na samą premierę!

Czego oczekujecie po nowych słuchawkach Huami? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!