Strona główna Aktualności Huami nie zaprezentuje butów na targach CES 2020. Nadchodzą słuchawki TWS Amazfit!

Huami nie zaprezentuje butów na targach CES 2020. Nadchodzą słuchawki TWS Amazfit!

-

Kilka dni temu Huami zapowiedziało, że na zbliżających się targach CES 2020 w Las Vegas pokaże zupełnie nowy produkt. Co ciekawe w sieci pojawił się nawet plakat zapowiadający to wydarzenie i wszystko wskazywało na to, że już w styczniu zobaczymy nowe buty chińskiego producenta. Nic bardziej mylnego!

Słuchawki TWS Huami

Producent z Państwa Środka tak naprawdę najbardziej znany jest z produkcji inteligentnych zegarków czy opasek sportowych. Teraz sam prezes firmy, Huang Wang, opublikował post w serwisie Weibo, który mówi jasno – Huami nie pokaże światu własnych butów. Co więcej potwierdził on, że na CES 2020 w Las Vegas zobaczymy zupełnie nowe słuchawki pozbawione jakichkolwiek przewodów. Mam wrażenie, że słuchawki typu TWS stały się tak popularne, że już niedługo każdy z producentów będzie posiadać tego typu produkt w swojej ofercie. Oczywiście nie mówię, że to źle. Czym większy wybór, tym większa szansa, że każdy z użytkowników znajdzie coś co idealnie wpasuje się w jego gusta.

Słuchawki TWS mają oferować jednak jedną, ale za to bardzo ciekawą funkcję. Wyobrażacie sobie słuchawki bezprzewodowe, które na bieżąco mierzą tętno użytkownika? Brzmi to naprawdę dobrze i bez wątpienia może okazać się przydatne dla wszystkich osób, które kochają uprawiać sport. Niemniej jednak sporo zależy od tego jaką jakość dźwięku zaoferują bezprzewodowe słuchawki Huami. Jeśli i tutaj będzie naprawdę dobrze to bez wątpienia sprzęt ten okaże się prawdziwym hitem sprzedażowym.

Zobacz także: Tryby nocne mogą wcale nie być tak zdrowe, jak się wydawało…

Specyfikacja czy nawet wygląd nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje zagadką. Niemniej jednak już niedługo w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ten temat. Bardzo możliwe, że rąbka tajemnicy uchyli także sam producent poprzez oficjalne konto w serwisie Weibo. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na ten temat oraz na samą premierę!

Czego oczekujecie po nowych słuchawkach Huami? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej