Huami prezentuje także Amazfit BIP S na targach CES 2020 w Las Vegas

Huami prezentuje także Amazfit BIP S na targach CES 2020 w Las Vegas

Tym razem chiński producent przygotował na targi naprawdę sporo nowości. Oprócz Amazfit T-Rex czy świetnie zapowiadającej się bieżni, którą mamy zmieścić w każdym domu już niedługo do sprzedaży trafi także następca popularnego zegarka sportowego czyli Amazfit BIPa. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu!

Huami Amazfit BIP S

Jeśli chodzi o wygląd to nowość producenta z Państwa Środka nie różni się praktycznie niczym od swojego poprzednika, który na rynek trafił w 2018 roku. Amazfit BIP S otrzymał bowiem kwadratową kopertą z wyświetlaczem o przekątnej 1,28 cala i rozdzielczości 176×176 pikseli. Ekran ten bez przerwy będzie wyświetlać aktualną godzinę czy inne informacje na spersonalizowanej przez użytkownika tarczy. Huami chwali się także wykorzystaniem dodatkowej powłoki, która ma zapewnić pełną czytelność nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu czy przy ostrym słońcu. Całość ma wymiary 42 x 35,3 x 11,4 mm i waży zaledwie 31 g.

Huami prezentuje także Amazfit BIP S na targach CES 2020 w Las Vegas

Jak przystało na inteligentny zegarek nie mogło zabraknąć funkcji przeznaczonych dla osób aktywnych. Amazfit BIP S otrzymał modem GPS oraz optyczny pulsometr. Dodatkowo Huami wykorzystało własny czujnik Biotracker PPG, który wspomagać będzie pulsometr. Według zapewnień producenta rozwiązanie to ma dać użytkownikowi pomiar pulsu z dokładnością wynoszącą 98%. Ciężko w to uwierzyć, ale jeśli zapewnienia te okażą się faktem to Amazfit BIP S może okazać się naprawdę ciekawym sprzętem. Oczywiście nie zabrakło także informacji o pogodzie, możliwości sterowania muzyką czy wyświetlania powiadomień z telefonu.

Huami prezentuje także Amazfit BIP S na targach CES 2020 w Las Vegas

Zobacz także: Huami prezentuje własną bieżnię. Amazfit AirRun trafia na rynek!

Amazfit BIP S otrzymał także certyfikat wodoodporności 5 ATM. Zegarek na jednym ładowaniu ma pracować przez nawet 40 dni, a włączenie GPS skróci czas ten do 20 godzin. Osoby zainteresowane kupnem będą mieć do wyboru cztery wersje kolorystyczne – czarną, białą, różową oraz pomarańczową. Nowy inteligentny zegarek Huami trafi w pierwszej kolejności do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Tam cena urządzenia została ustalona na poziomie 69,99 dolara czyli około 270 zł. Na tę chwilę nie wiemy nic na temat dostępności Amazfit BIP S na Starym Kontynencie.

Co myślicie o Amazfit BIP S? Chcielibyście by zegarek ten trafił do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!