Huami zapowiada premierę nowego produktu Amazfit na targach Consumer Electronic Show 2020!

Huami zapowiada premierę nowego produktu Amazfit na targach Consumer Electronic Show 2020!

Targi CES 2020 w Las Vegas nadciągają wielkimi krokami. Producenci już teraz zaczynają ujawniać pierwsze szczegóły dotyczące konferencji, na których zobaczymy nowe produkty i to sprawia, że z niecierpliwością wyczekujemy tego wydarzenia. Teraz karty postanowiło odkryć Huami!

Nowość Amazfit nadchodzi!

Huami to firma znana przede wszystkim z produkcji inteligentnych opasek czy zegarków. W tym roku widzieliśmy cały ogrom nowości tego chińskiego producenta z naprawdę różnych półek cenowych. Rok 2020 bez wątpienia może okazać się jeszcze ciekawszy. Teraz Huami opublikowało na portalu Weibo plakat, który zdradza nam kilka rzeczy. Po pierwsze firma z Państwa Środka potwierdziła swoją obecność na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas. Kolejną kwestią jest zapowiedź premiery nowego urządzenia. Konferencja Huami odbędzie się już 7 stycznia 2020 roku o godzinie 16.30 lokalnego czasu.

Huami zapowiada premierę nowego produktu Amazfit na targach Consumer Electronic Show 2020!

Co nowego pokaże nam chiński producent? Bez wątpienia nie będzie to ani smartwatch ani opaska sportowa i potwierdziła to sama firma w poście na Weibo. Czego zatem możemy się spodziewać? Jeśli przyjrzymy się przez dłuższą chwilę zaprezentowanej grafice to dostrzeżemy, że wyjątkowo mocno wyeksponowane są buty. I moim zdaniem będą to właśnie zupełnie nowe buty sportowe stworzone z myślą o osobach kochających bieganie. Jednocześnie, jak przystało na Huami, w butach tych może zostać wykorzystywany układ, który będzie na bieżąco liczyć kroki i informować użytkownika o przebytym dystansie czy spalonych kaloriach.

Zobacz także: Huami potwierdza datę rozpoczęcia produkcji Amazfit X. Opaska z zakrzywionym wyświetlaczem trafi na rynek w 2020 roku

Dokładny wygląd oraz cena nowości Huami pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak bardzo możliwe, że buty Amazfit będą przypominać to co już wcześniej do swojej oferty wprowadziło Xiaomi. Najprawdopodobniej produkt ten będzie dostępny jedynie w samym Państwie Środka, ale jednocześnie powinien pojawić się także w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju. Czekamy na premierę!

Czekacie na premierę nowości Huami? Korzystacie z produktów tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!