Huawei Band 7 jeszcze w tym miesiącu pojawi się w Polsce. Znamy cenę i specyfikację nowej opaski

Huawei Band 7
Huawei Band 7 (fot. Huawei)

Jeszcze w tym miesiącu na polskim rynku oficjalnie zadebiutuje nowa generacja opaski sportowej od Huawei. Poznaliśmy właśnie jej specyfikację techniczną oraz cenę. Oto, co oferuje. 

Huawei Band 7 to  nowa, ultrasmukła opaska fitness

Najnowsza opaska Huawei została wyposażona w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,47 cala i rozdzielczości 194×368 pikseli. Ponadto jak możemy przeczytać w informacji prasowej, charakteryzuje się on bardzo wąskimi ramkami wokół wyświetlacza, a współczynnik proporcji ekranu do obudowy wynosi 64,88%. Producent dodatkowo chwali się, że Huawei Band 7 posiada najsmuklejszy wyświetlacz FullView AMOLED w portfolio marki, dzięki czemu urządzenie ma mniej niż 10 mm grubości i waży zaledwie 16 gramów (bez paska). Całość została wykonana z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym. 

Huawei Band 7 jeszcze w tym miesiącu pojawi się w Polsce. Znamy cenę i specyfikację nowej opaski
Huawei Band 7 (fot. Huawei)

Huawei zapewnia, że nowa opaska ma działać nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Po sparowaniu opaski ze smartfonem, Huawei Band 7 obsługuje sterowanie muzyką, zdalne wyzwalanie migawki aparatu, a także wyświetla powiadomienia o nowych SMSach, emailach oraz notyfikacje z różnego rodzaju aplikacji. Ponadto z poziomu opaski mamy dostęp do pogody, budzika, stopera, minutnika, latarki, opcji znalezienia telefonu, asystenta głosowego oraz szybkich odpowiedzi na SMS. Podsumowując, najnowsza opaska od Huawei ma wszystko to, czego możnaby się spodziewać od tego typu urządzenia. 

Huawei band 7 oferuje również możliwość monitorowania poziomu natlenienia krwi SpO2, snu, stresy, cyklu menstruacyjnego oraz tętna. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w celu monitorowania snu wykorzystuje on autorską technologię Huawei TruSleep, która identyfikuje sześć typowych problemów ze snem, dzięki czemu użytkownicy mogą analizować swój odpoczynek i poprawiać jego jakość. Jest też technologia TruRelax, która przez całą dobę śledzi tętno użytkownika i monitoruje poziom stresu oraz technologia TruSeen, która z kolei śledzi tętno użytkownika. 

Huawei Band 7 jeszcze w tym miesiącu pojawi się w Polsce. Znamy cenę i specyfikację nowej opaski
Huawei Band 7 (fot. Huawei)

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o algorytmie TruSport, który mierzy każdy wskaźnik treningu i informuje użytkownika, jak polepszyć kondycję. Huawei Band 7 oferuje łącznie aż 96 trybów sportowych.

Ceny i dostępność nowej opaski Huawei

Huawei Band 7 na polskim rynku dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej oraz różowej. Opaska w ofercie premierowej dostępna będzie w sklepie internetowym huawei.pl oraz stacjonarnie – w salonie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik i Decathlon. Huawei Band 7 trafi również do oferty T-Mobile i Plus. Urządzenie zadebiutuje oficjalnie 27 czerwca w cenie 249 złotych, natomiast od dnia dzisiejszego do 26 czerwca prowadzona jest jego przedsprzedaż w cenie 199 złotych.

Źródło: Informacja prasowa, Huawei

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!