Na huawei.pl weszła kolejna odsłona Black Friday

Black Friday Huawei

Do 29 listopada trwa atrakcyjna oferta Clack Friday na produkty Huawei. Są to między innymi laptopy, tablety, bezprzewodowe słuchawki oraz smartwatche, a także monitory i routery.

Black Friday 2021 z Huawei

Nowa odsłona Black Friday na huawei.pl to dobra okazja na zakup jednego ze smartwatchy Huawei. W ofercie znajdziemy między innymi Huawei Watch GT 2 Pro w rekomendowanej cenie 849 złotych, Huawei Watch GT 2 w wersji 46 nm za 549 złotych oraz w wersji 42 nm w cenie 749 złotych, a także Huawei Watch GT 2e w cenie 399 złotych oraz fitnessowy zegarek Huawei Watch Fit w rekomendowanej cenie 399 złotych. Na Black Friday kupimy także opaskę sportową Huawei Band 6 za 199 złotych.

Nie tylko zegarki i opaski znalazły się w ofercie. Na Black Friday znajdziemy także słuchawki: douszne Huawei FreeBuds 4, które są dostępne w cenie 499 złotych oraz dokanałowe Huawei FreeBuds 4i w cenie 249 złotych.

Ofertę na Czarny Piątek znajdziemy na stronie huawei.com. Producent podaje, że urządzenia Huawei w atrakcyjnych cenach i zestawach są dostępne również u partnerów, m. in. w x-kom, Media Expert, Play, Komputronik czy Decathlon. Myślę, że jeśli szukamy jakiegoś urządzenia z portfolio Huawei, to warto tam zajrzeć.

Huawei przypomina, że do 21 listopada trwa przedsprzedaż najnowszych produktów Huawei, które zostały zaprezentowane podczas premiery najnowszego smartfonu Huawei nova 9. Smartwatche Huawei FreeBuds 4i można kupić w zestawie ze słuchawkami FreeBuds 4i, a nowe słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick przy zakupie są oferowane z bonem o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!