Huawei Children’s Watch 4X powinien zadebiutować już 30 lipca

Huawei Children's Watch 4X powinien zadebiutować już 30 lipca

Huawei w swoim portfolio posiada naprawdę ogrom urządzeń, a wśród nich znajdziemy także inteligentne zegarki dla dzieci. Trzy miesiące temu producent z Państwa Środka zaprezentował Children’s Watch 3 Pro Super Version, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy kolejną generację tego sprzętu!

Co wiemy o Huawei Children’s Watch 4X?

Oczywiście informacje na temat nowego zegarka stworzonego dla dzieci pojawiły się w chińskim serwisie Weibo. Co ważne zobaczyliśmy także grafikę mającą prezentować wygląd nadchodzącej nowości. Tym samym możemy być pewni, że Huawei Children Watch 4X pojawi się w białej wersji kolorystycznej, ale myślę, że producent z Państwa Środka przygotuje zdecydowanie więcej kolorystyk, które sprostają każdemu z użytkowników do gustu. Zegarek ten zostanie wyposażony w aż dwa aparaty. Pierwszy będzie służyć do prowadzenia wideorozmów, a drugi do nagrywania otoczenia w sytuacjach awaryjnych.

Huawei Children's Watch 4X powinien zadebiutować już 30 lipca

Huawei Children’s Watch 4X będzie wyposażony także w slot na kartę SIM. Tym samym najprawdopodobniej nie tylko dziecko będzie mogło dzwonić z zegarka oraz odbierać połączenia, ale także rodzic będzie miał możliwość w czasie rzeczywistym sprawdzić, gdzie znajduje się pociecha. Z prawej strony koperty natomiast możemy dostrzec dwa przyciski. Górny bez wątpienia będzie odpowiedzialny za włączanie oraz wyłączanie zegarka czy wracanie do ekranu domowego, a dolny, opisany jako “Fun”, pozostaje na tę chwilę zagadką.

Zobacz także: Huawei Enjoy 20s pozuje na nowych zdjęciach i ujawnia swoją specyfikację techniczną!

Nadchodząca nowość powinna wspierać także wodoodporność 5 ATM. Premiera Huawei Children’s Watch 4X może odbyć się już 30 lipca tego roku. Wtedy też powinniśmy poznać cenę tego sprzętu. Niemniej jednak w pierwszej kolejności inteligentny zegarek stworzony z myślą o dzieciach zadebiutuje w samym Państwie Środka. Na tę chwilę nie wiemy czy doczekamy się także kiedykolwiek globalnej premiery. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się zaprezentowany w kwietniu Huawei Children’s Watch 3 Pro Super Version.

Co myślicie o Huawei Children’s Watch 4X? Czy tego typu urządzenia mają waszym zdaniem sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!