Weź udział w konkursie i wygraj słuchawki Huawei FreeBuds 4i!

Huawei FreeBuds 4i
Huawei FreeBuds 4i

Słuchawki bezprzewodowe to sprzęt, z którego korzystamy codziennie i to po kilka godzin. Towarzyszą nam nie tylko podczas spaceru czy zakupów, ale również (a raczej przede wszystkim) podczas zajęć zdalnych. Nie tak dawno temu Hauwei zaprezentował słuchawki FreeBuds 4i, które mogą być nowym królem opłacalności. Jeśli sam jesteś ciekawy tego sprzętu, to możesz wygrać jedną z trzech par w naszym konkursie!

Czym charakteryzują się słuchawki Huawei FreeBuds 4i?

Huawei FreeBuds 4i to douszne słuchawki bezprzewodowe, które wchodzą delikatnie w kanał (nie jakoś głęboko). Sprzęt ten bazuje na 5 solidnych filarach, które sprawiają, że jest on po prostu dobry. Przede wszystkim mamy tutaj ANC, czyli aktywną redukcję szumów, która faktycznie działa. Założenie słuchawek i uruchomienie tej funkcji sprawia, że otoczenie staje się znacznie cichsze, a muzyka o wiele wyraźniejsza.

Huawei FreeBuds 4i
Huawei FreeBuds 4i

Kolejną zaletą jest długi czas pracy na baterii. Tak, bez uruchomionej aktywnej redukcji szumów, słuchawki potrafią zapewnić nam nawet 10 godzin odsłuchu. Z ANC natomiast czas ten spada do 7 godzin, co nadal jest świetnym wynikiem. Oczywiście, w razie potrzeby, słuchawki możemy szybko naładować za pomocą etui, gdzie 10 minut ładowania to kolejne 4 godziny słuchania muzyki.

Warto też wspomnieć o stabilnym połączeniu, dzięki Bluetooth 5.2. Podczas testów ani razu nie zauważyliśmy żadnych dziwnych zerwań czy zakłóceń. Ponadto sprzęt bardzo szybko paruje się z telefonem czy laptopem. Nie zapomnijmy o wygodzie użytkowania, bowiem sterowanie dotykowe jest całkiem przyjemne i intuicyjne, a miłym dodatkiem jest tryb, który przepuszcza dźwięki do naszego ucha, co pozwala nam na odbycie rozmowy bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Co ważne, sprzęt bardzo wygodnie leży w uchu i nie wypada nawet podczas intensywnych ruchów.

Na koniec pomówmy sobie o jakości dźwięku. Słuchawki grają naprawdę dobrze, bassy są wyczuwalne, a dźwięk jest przestrzenny. Co ważne, audio nie jest też zbyt ciche.

Huawei FreeBuds 4i
Słuchawki Huawei FreeBuds 4i bardzo dobrze leżą w uchu!

A ile kosztują FreeBudsy 4i? Może się wydawać, że tak ogromny zestaw cech musi generować wysoką cenę. Nic bardziej mylnego! Standardowa cena słuchawek wynosi 349 złotych, co jest bardzo dobrą ofertą.

Wygraj Huawei FreeBuds 4i w naszym konkursie!

Jeśli skusił Cię ten sprzęt to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Otóż możesz wygrać jedną z trzech par słuchawek Huawei FreeBuds 4i w naszym konkursie! Co musisz zrobić? Obejrzeć poniższy film prezentujący nasze wrażenia z użytkowania słuchawek FreeBuds 4i, a następnie zostawić pod nagraniem komentarz, w którym opiszesz najbardziej nietypową sytuację, w której słuchawki FreeBuds 4i sprawdzą się idealnie!

Regulamin konkursu znajdziecie >>tutaj<<.

Pełna recenzja słuchawek Huawei FreeBuds 4i pojawi się już niedługo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!