Huawei gratisami do P30 i P30 Pro przebija Samsunga. Polski dystrybutor zdradza pierwsze szczegóły promocji

Informacje na temat Huawei P30 i P30 Pro pojawiają się w sieci co kilka dni. Premiera tych smartfonów zaplanowana jest na 26 marca w Paryżu, ale już teraz polski dystrybutor podzielił się tym co otrzymamy gratis przy zakupie urządzeń w przedsprzedaży!

Rewelacyjne gratisy od Huawei

Oczywiście wszystkich szczegółów jeszcze nie znamy, ponieważ, przynajmniej w teorii, Huawei P30 i P30 Pro są jeszcze tajemnicą. Promocja potrwa do 2 kwietnia 2019 roku. Przedsprzedaż powinna rozpocząć się zaraz po europejskiej premierze czyli już 27 marca lub nawet 26 marca. Akcja promocyjna obejmuje dwa modele w cenie powyżej 2000 zł. To jasno mówi, że akcja dotyczy właśnie flagowego Huawei P30 i P30 Pro. Co otrzymamy gratis jeśli zdecydujemy się na zakup w przedsprzedaży?

huawei p30 i p30 pro

Do Huawei P30 dostaniemy całkowicie za darmo najnowszy inteligentny zegarek chińskiego producenta czyli Watch GT. Wartość tego smartwatcha to niespełna 1000 zł. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na zakup Huawei P30 Pro otrzymają oprócz inteligentnego zegarka także ładowarkę bezprzewodową CP60 o mocy 15 W. Cena samej ładowarki wynosi około 250 zł. To sugeruje nam, że Huawei P30 Pro będzie wspierać bezprzewodowe ładowanie, ale myślę, że informacja ta nie zdziwiła nikogo.

Zobacz też: Kolejne plakaty promujące Huawei P30. Szykuje się naprawdę niezły zoom!

Akcja promocyjna będzie obowiązywać we wszystkich oficjalnych partnerach sprzedażowych polskiego dystrybutora, czyli w: Plus, Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik oraz Morele. W każdym z tych miejsc możemy zostawić swój numer telefonu lub adres e-mail i zaraz po premierze flagowych modeli otrzymamy informacje na temat szczegółów oferty promocyjnej. Z jednej strony osoby, które będą chciały zakupić Huawei P30 czy P30 Pro i tak by go kupiły nawet bez jakichkolwiek gratisów, ale z drugiej Watch GT jest na tyle udanym modelem, że wielu osobom może przypaść do gustu. Pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację flagowych smartfonów producenta z Państwa Środka!

Co myślicie o akcji promocyjnej przygotowanej przez polskiego dystrybutora Huawei? Zamierzacie zakupić P30 lub P30 Pro? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
1
Share