Huawei ogłosił, które średniaki otrzymają już niedługo EMUI 10 w wersji beta

Huawei ogłosił, które średniaki otrzymają już niedługo EMUI 10 w wersji beta

Huawei postanowił ogłosić drugą już pulę smartfonów, których użytkownicy już niedługo otrzymają możliwość zainstalowania wersji beta EMUI 10. W pierwszej kolejności będzie to osiem urządzeń, ale już niedługo lista ta będzie zdecydowanie dłuższa!

EMUI 10 nie tylko dla najmocniejszych urządzeń

Oczywiście w pierwszej kolejności EMUI 10 trafiło na najmocniejsze smartfony chińskiego giganta i to nie powinno nikogo dziwić. Teraz jednak Huawei postanowiło ogłosić, które z tańszych urządzeń otrzymają najpierw wersję beta najnowszej wersji nakładki, a po testach samych użytkowników następnie wersję stabilną. W ciągu najbliższych kilku tygodni posiadacze ośmiu średniaków giganta z Państwa Środka będą mogli na własnej skórze przetestować jak działa EMUI 10. Które z modeli otrzymają aktualizację? Lista prezentuje się następująco:

  • Huawei Nova 5Z
  • Huawei Nova 5i
  • Huawei Enjoy 10S
  • Huawei Enjoy 10
  • Honor Play 3
  • Honor Play 3e
  • Honor 20S
  • Honor 20 Youth Edition

Huawei ogłosił, które średniaki otrzymają już niedługo EMUI 10 w wersji beta

Oczywiście w pierwszej kolejności pojawi się wersja beta chińskiej wersji nakładki, a zapewne na globalną wersję będziemy musieli jeszcze poczekać. Co ciekawe Huawei nie zamierza zaktualizować jedynie ośmiu tańszych smartfonów. Producent z Państwa Środka zadeklarował, że wersja beta EMUI 10 pojawi się także na takich urządzeniach jak: Huawei Nova 3, Huawei Nova 3i, Honor Play, Huawei Y9 (2019), Huawei Y6 (2019), Huawei Y7 (2019), Huawei Y7 Pro (2017) oraz Huawei Y7 Prime (2019). Kiedy posiadacze tych urządzeń mogą spodziewać się aktualizacji? Tego niestety nie wiemy.

Zobacz także: Huawei wprowadza na polski rynek nową wersję laptopa MateBook 13

Zagadką pozostaje także to jak długo potrwają testy nowej wersji nakładki chińskiego producenta. Bez wątpienia zależy to od ilości błędów, które zgłoszą użytkownicy. Jeśli jednak tych nie będzie zbyt wiele to już niedługo EMUI 10 może pojawić się na wszystkich wymienionych wyżej średniakach Huawei. Oczywiście firma zapowiedziała, że to nadal nie wszystkie smartfony, które w bliżej nieokreślonej przyszłości otrzymają nową wersję nakładki. Pozostaje nam zatem uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne informacje na ten temat!

Korzystacie z smartfonó Huawei? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!