Huawei Polska wspomaga szpitale w walce z koronawirusem!

Huawei Polska wspomaga szpitale w walce z koronawirusem!

Epidemia koronawirusa jest bez wątpienia trudnym okresem dla nas wszystkich. Od dłuższego czasu słyszymy o braku maseczek ochronnych, kombinezonów czy płynów do dezynfekcji. Z tego też powodu sporo firm postanowiło wspomóc lekarzy. Wśród nich znajdziemy także Huawei Polska!

Huawei Polska przekazuje szpitalowi maseczki

Firmy starają się jak mogą. Bez wątpienia informacje o przekazywaniu środków ochrony osobistej, żeli antybakteryjnych i płynów do dezynfekcji czy akcja, która polega na tym, że restauracje dostarczają posiłki lekarzom całkowicie za darmo zasługują na bardzo duże słowa uznania. Teraz swoją cegiełkę postanowiła dołożyć także ekipa Huawei Polska. Dystrybutor urządzeń chińskiego producenta w naszym kraju przekazał szpitalowi MSWiA w Warszawie 12000 masek ochronnych. I to tak naprawdę dopiero pierwsza partia dostaw i Huawei Polska już pracuje nad kolejnymi dostawami.

Kolejne dostawy mają pojawić się już w przyszłym tygodniu. Huawei Polska chce przekazać szpitalom aż 20000 masek ochronnych i bez wątpienia może okazać się to wyjątkowo przydatne w walce w koronawirusem. Centalny Szpital Kliniczny MSWiA aktualnie jest przekształcony w szpital zakaźny, który dedykowany jest jedynie osobom zarażonym koronawirusem. Polski dystrybutor urządzeń giganta z Państwa Środka jest w naszym kraju już od wielu lat, a co za tym idzie czuje się częścią tej społeczności.

Zobacz także: Huawei wymyślił kolejny sposób na instalowanie aplikacji spoza Sklepu Play

Miejmy nadzieję, że inne firmy także zrobią co w ich mocy, aby wspomóc szpitale i lekarzy w tym trudnym, szczególnie dla nich, okresie. Bez wątpienia decyzja Huawei Polska zasługuje na pochwałę. Brawo!

Co myślicie o decyzji Huawei Polska? Czy waszym zdaniem firmy powinny przekazywać maski, kombinezony ochronne czy inne przydatne sprzęty szpitalom oraz lekarzom, aby wspomóc ich w walce z koronawirusem? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!