HUAWEI przygotował nową ofertę serwisową na 2022 rok

Huawei Wireless Earphones

Niekorzystna sytuacja HUAWEI’a powiązana z brakiem dostępu do usług Google sprawiła, że Chiński gigant z Shenzhen od kilku lat stara się przekonać do siebie konsumentów i utrzymać na rynku światowym. Dużą popularność zyskały laptopy HUAWEI’a, a sam producent czasem stara się oferować różne korzyści dla użytkowników swoich produktów.

HUAWEI właśnie się podzielił nową ofertą serwisową na cały rok 2022. Wymiana baterii w urządzeniach HUAWEI będzie dostępna w atrakcyjnych cenach przez cały rok:

  • Smartfony – 99 zł
  • Tablety – 139 zł
  • Laptopy – 199 zł

Jak skorzystać z promocji HUAWEI?

Promocja obejmuje wszystkie urządzenia HUAWEI dostępne w tych trzech kategoriach. W celu skorzystania z promocji należy wejść tutaj, wprowadzić numer seryjny urządzenia oraz kod weryfikacyjny, który pojawi się na stronie. Następnie należy zaakceptować obniżoną cenę i dokonać zakupu usługi za pośrednictwem strony internetowej.

Po dokonaniu opłaty usługa zostanie przypisana do urządzenia o podanym numerze seryjnym. Jeżeli nie zrealizujemy usługi w ciągu 30 dni od daty zakupu, środki zostaną zwrócone na nasze konto.

Po zakupie usługi dostaniemy możliwość wyboru jednej z dwóch dróg realizacji usługi:

  • Oddać urządzenie osobiście do jednego z Salonów Serwisowych HUAWEI, które biorą udział w promocji
  • Skorzystać z bezpłatnej usługi door-to-door, która pozawala zamówić kuriera na dowolny adres, a także obejmuje zwrot urządzenia tą samą drogą do właściciela. Zamówienie usługi door-to-door możemy złożyć:

Źródło: Informacja Prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!