Strona główna Aktualności Huawei Store w Warszawie to pierwszy flagowy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej!

Huawei Store w Warszawie to pierwszy flagowy sklep w Europie Środkowo-Wschodniej!

-

Stało się. Huawei otworzy swój pierwszy flagowy sklep w Polsce, który będzie jednocześnie pierwszym w tej części Europy. W warszawskiej Centrum Handlowym Arkadia już w połowie grudnia będziemy mogli doświadczyć całego portfolio Huawei.

Huawei Warszawa

Otwarcie sklepu będzie celebrowane przez dwa dni, 15 i 16 grudnia. Na miejscu zostaną wystawione smartfony, laptopy, tablety, akcesoria, opaski sportowe i inteligentne zegarki chińskiego producenta. Na klientów czekać będą liczne atrakcje, między innymi promocje, konkursy i spotkania z influencerami z #TeamHuawei, w tym z Anną Lewandowską i Sarsą. Na dzisiejszej konferencji ogłoszono nie tylko otwarcie Huawei Warszawa, ale także przedłużenie kontraktu z Robertem Lewandowskim jako ambasadorem marki.

Huawei Experience Shop_Warszawa_4

Huawei jest marką, która nieustannie mnie zaskakuje, która z każdym nowym produktem jest w czymś pierwsza na świecie. Od początku współpracy czułem, że ma duży potencjał i będzie się rozwijać. Huawei pasuje do mnie, do drogi, jaką przeszedłem. Hasło „Make it possible”, jakie przyświeca firmie, doskonale odzwierciedla również moją historię – też musiałem wielokrotnie stawiać czoła przeciwnościom losu i walczyć, by być jeszcze lepszym i nigdy się nie poddałem. Cieszę się, że jestem ambasadorem Huawei, częścią całego #TeamHuawei i zawsze czekam z niecierpliwością na nowe produkty marki – powiedział Robert Lewandowski.

Lista promocji czy konkursów nie została jeszcze ujawniona. Otwarcie ma być jednak zorganizowane z ogromnym rozmachem. Czy Huawei Store przyciągnie taki ogrom fanów jak pierwszy Mi Store w Krakowie? Tego dowiemy się już za niespełna dwa tygodnie. Sam sklep będzie mieć powierzchnię aż 227 m². Podłużny lokal został podzielony na trzy strefy. Pierwsza, frontowa jest miejscem ekspozycji flagowych produktów, centralna będzie wykorzystywana do organizacji eventów i prezentacji produktowych, a trzecia zawiera całe portfolio firmy Huawei i jest miejscem obsługi klienta – zarówno sprzedażowej jak i serwisowej.

Huawei Experience Shop_Warszawa_3

Coś więcej niż sklep

Plan firmy Huawei jest prosty. Stworzyć miejsce, które będzie nie tylko sklepem, a także przestrzenią, gdzie prezentowane będą nowości marki. Odwiedzający będą mogli je dotknąć i przetestować jako jedni z pierwszych w Polsce i osobiście przekonać się o ich jakości i użyteczności innowacyjnych technologii. Na miejscu czekać na nas będą eksperci Huawei, którzy służyć będą zarówno pomocą przy zakupie jak i doradztwem w problemach, które pojawią się już po jakimś czasie użytkowania. Sklep ten ma być czymś w rodzaju domu marki. Co ciekawe na miejscu będą świadczone także usługi serwisowe. Najczęściej sklepy wysyłają uszkodzone urządzenia do zewnętrznych serwisów, a co za tym idzie użytkownicy muszą dłużej czekać na ekspertyzę i naprawę. Trzeba przyznać, że Huawei Warszawa na zdjęciach prezentuje się naprawdę dobrze!

Huawei Experience Shop_Warszawa_2

Zamierzacie udać się na otwarcie pierwszego sklepu Huawei w naszym kraju? Czekamy na komentarze!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej