Huawei Watch 4 i Watch 4 Pro oficjalnie! Jest oferta specjalna

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4

Huawei nie zapomina o naszym rynku i pokazuje kolejne nowości. Tym razem zaprezentowano zegarki Huawei Watch 4 i Watch 4 Pro.

Huawei Watch 4 i Watch 4 Pro oficjalnie, choć polska premiera dopiero za kilka dni

Już 19 czerwca odbędzie się polska premiera smartwatchów Huawei Watch 4 i Watch 4 Pro. Są one do siebie zbliżone, choć różnią się rozmiarem czy użytymi materiałami.

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4

Przede wszystkim obydwa sprzęty obsługują funkcje zdrowotne pokroju monitoring SpO2, tętna, stresu czy snu, a nawet EKG. Mało tego, mają wykrywać sztywności tętnic. Są też tryby sportowe – to, czego się spodziewamy. No i co ważne, jest też wodoszczelność na poziomie 5 ATM. Ponadto obydwa mają GPS, eSIM, mikrofon oraz głośnik. Na rynku pojawią się też wersje z różnymi paskami.

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4

Warto jednak powiedzieć o różnicach. Model bez “Pro” w nazwie ma tarcze ze stali nierdzewnej w rozmiarze 46 mm, a wersja lepsza – Pro – 48 mm ze stopu tytanu. Co ważne, ekrany obydwóch zegarków zostały wykonane w technologii AMOLED LTPO i zostały pokryte szkłem szafirowym.

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4

Co równie ważne, Huawei Watch 4 ma pozwolić na 3 dni pracy w trybie normalnym i do 14 dni w trybie oszczędzania energii. Wersja Huawei Watch 4 Pro to już 4,5 dnia w trybie zwykłego użytkowania i do 21 dni w trybie energooszczędnym.

Huawei Watch 4
Huawei Watch 4

Huawei Watch 4 – co z cenami?

Ceny Huawei Watch 4 zaczynają się od 449 Euro, a modelu Pro – 549 Euro, co kolejno daje około 2000 zł i 2450 zł. Polskie ceny poznamy już za kilka dni. Co ciekawe, na stronie huawei.pl odbywa się wielkie odliczanie do premiery połączone z konkursem, w ramach którego można wygrać nawet zegarek Huawei Watch 4 Pro. Więcej dowiecie się >>tutaj<<.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!