Huawei Watch Fit Special Edition debiutuje w Polsce!

Huawei Watch Fit Special Edition oficjalnie
fot. producenta

Kilka dni temu informowałem Was o cichym debiucie nowej opaski Huawei, a dokładnie modelu Watch Fit Special Edition. Tak się właśnie składa, że polski oddział marki oficjalnie poinformował o wprowadzeniu tego modelu do naszego kraju. Oto, co oferuje i ile kosztuje nowość Huawei. 

Huawei Watch Fit Special Edition – parametry techniczne

Opaska oferuje 1,64-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 280×456 pikseli, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 326 ppi. Producent informuje ponadto, że ekran zajmuje 70% powierzchni przedniego panelu, a całość charakteryzuje się wymiarami 46×30×10,7 mm i wagą na poziomie 21 gramów (bez paska). 

Huawei Watch Fit Special Edition oficjalnie w Polsce
fot. producenta

Huawei Watch Fit Special Edition umożliwia pomiar tętna, stresu, natlenienie krwi oraz kontrolą snu oraz cyklu menstruacyjnego. Sprzęt wyposażono również w 101 trybów sportowych, a opaska oferuje też nowość w postaci trenera Running Ability Index, który pozwala zwiększyć efektywność treningu. 

Producent nie chwali się pojemnością akumulatora, ale poinformował, że zastosowana bateria pozwala na 9 dni maksymalnego wykorzystania. Podczas „typowego użytkowania” czas ten wynosi natomiast 6 dni. Warto w tym miejscu jeszcze wspomnieć, że smartband oferuje funkcję Always On Display, po włączeniu której czas pracy skraca się do 3 dni. 

Huawei Watch Fit Special Edition oficjalnie w Polsce
fot. producenta

Warto jeszcze wspomnieć, że 5 minut ładowania pozwala na korzystanie ze sprzętu przez cały dzień. Pełne naładowanie zegarka trwa 45 minut, czyli o 30% szybciej niż w poprzedniej generacji. W opasce nie zabrakło też GPS oraz łączności Bluetooth.

Huawei Watch Fit Special Edition – cena i dostępność

Huawei Watch Fit Special Edition został wyceniony w Polsce na 399 złotych i dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej oraz różowej. Opaska dostępna jest u partnerów handlowych marki, takich jak: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik oraz w strefie marki na Allegro, platformie Amazon oraz w oficjalnym sklepie huawei.pl. 

Źródło: Huawei

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!