Huawei Watch Ultimate oficjalnie w Polsce! Oto co oferuje

Huawei Watch Ultimate
Huawei Watch Ultimate

Właśnie zadebiutował w Polsce zegarek Huawei Watch Ultimate. To sprzęt dla prawdziwie wymagających. Co oferuje?

Huawei Watch Ultimate oficjalnie! Co oferuje?

Huawei Watch Ultimate to przede wszystkim unikatowy design nawiązujący do klasyki, ale z domieszką nowoczesności – wszak to smartwatch. Obudowa ma być bardzo wytrzymała, co zapewnia użycie stopu metali na bazie cyrkonu, który podobno jest 4 razy wytrzymalszy niż stal. Ekran natomiast został pokryty szkłem szafirowym o grubości 2,35 mm. Sprzęt ma wytrzymać nurkowanie nawet na głębokość 100 m. Jest też certyfikat EN133194.

To, co się wyróżnia, to 1,5-calowy ekran wykonany w technologii LTPO AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli. Nie zabrakło standardów takich jak pomiarów tętna, snu, poziomu stresu, saturacji krwi czy temperatury skóry. Wyróżnia się natomiast dostępność EKG, co wielu może skusić do zakupu. Jest też NFC, GPS (do lepszego pozycjonowania) oraz Bluetooth 5.2. Huawei Watch Ultimate zadziała zarówno z Androidem, jak i iOS.

Całość zasila ogniwo 530 mAh, które ma pozwolić na minimum 8 dni pracy intensywnego użytkowania. Jeśli ktoś jednak chce nieco obciąć oczekiwania, to zegarek może działać nawet dwa tygodnie. Ładowanie ma trwać 65 minut.

Huawei Watch Ultimate
Huawei Watch Ultimate

Huawei Watch Ultimate – cena

Najnowszy zegarek Huawei kupimy w wersjo Voyage Blue z tytanową bransoletą (ale w zestawie jest też gumowy pasek) i Expedition Black z gumowym paskiem. Ceny wyglądają następująco:

  • Huawei Watch Ultimate Voyage Blue – 4199 złotych
  • Huawei Watch Ultimate Expedition – 3299 złotych
Huawei Watch Ultimate
Huawei Watch Ultimate

Do 23 kwietnia potrwa specjalna oferta przedsprzedażowa w sklepie huawei.pl. W jej ramach wszyscy kupujący otrzymają słuchawki Huawei FreeBuds Pro 2 o wartości 899 złotych i wagę Huawei Scale 3 (normalnie kosztuje 149 złotych).

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!