Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach! Zdecydowanie jest na co czekać

Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach
Infinix GT 10 Pro (źródło: GSMArena)

Infinix GT 10 Pro w ostatnim czasie jest częstym bohaterem plotek i przecieków pojawiających się w sieci. Wszystko za sprawą tego, że model ten łączyć ma styl znany z Nothing Phone czy też Nothing Phone 2 z gamingowymi rozwiązaniami. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły na temat omawianego modelu. 

Infinix GT 10 Pro zdecydowanie może się podobać

Jak informują najnowsze plotki, smartfon Infinix zadebiutować ma na indyjskim rynku oficjalnie już 3 sierpnia. W późniejszym czasie Infinix GT 10 Pro trafić ma na globalny rynek.

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, to model ten zostanie wyposażony w 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+, częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz i próbkowaniem dotyku 360 Hz. Prawdopodobnie nie zabraknie też zintegrowanego z ekranem czytnika linii papilarnych oraz jasności na poziomie 900 nitów. 

Za jakość zdjęć w smartfonie odpowiadać ma potrójny aparat, który składać się będzie prawdopodobnie z obiektywu głównego 108 Mpx oraz dwóch dodatkowych obiektywów 8 Mpx. Infinix GT 10 Pro oferować ma procesor MediaTek Dimensity 8050, któremu towarzyszyć ma nawet 26 GB pamięci operacyjnej RAM (w tym pamięci wirtualnej) oraz 256 GB pamięci wewnętrznej na dane użytkownika. 

Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach! Zdecydowanie jest na co czekać
źródło: GSMArena

Specyfikację Infinix GT 10 Pro dopełniać ma jeszcze akumulator o pojemności 5000 mAh z technologią szybkiego ładowania o mocy 260 W lub 160 W (w zależności od wersji). Całość pracować ma natomiast pod kontrolą systemu Android 13 z nakładką XOS 13. 

Infinix GT 10 Pro będzie dostępny w dwóch kolorach – Cyber Black oraz Mirage Silver. Oba warianty kolorystyczne będą wyposażone w diody LED znajdujące się na tylnej obudowie, które mają się świecić w przypadku nowych powiadomień czy też wskazywać stan naładowania baterii. Co ciekawe, wariant Mirage Silver ma zmieniać kolor na na stalowoniebieski i brudny róż pod wpływem promieni UV. 

Tak jak wspomniałem, premiera gamingowego smartfona Infinix odbędzie się 3 sierpnia, dzięki czemu już za kilka dni powinniśmy poznać pełną specyfikację techiczną. 

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!