Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach! Ten gamingowy smartfon może być jednym z ciekawszych modeli na rynku

Infinix 10 GT Pro na nowych przeciekach
Infinix GT 10 Pro (źródło: GSMArena)

Marka Infinix posiada w swojej ofercie przede wszystkim atrakcyjnie wycenione modele z całkiem niezłymi parametrami technicznymi. Do sieci wyciekła właśnie informacja na temat pierwszego w ofercie gamingowego smartfona, który również pod tym względem może całkiem nieźle wypaść. Oto, co wiemy na temat Infinix GT 10 Pro.

Co zaoferuje Infinix GT 10 Pro?

Na wstępie warto wspomnieć, że serwis źródłowy GSMArena dotarł do zdjęć przedstawiających urządzenie. Jak sugerują udostępnione grafiki, Infinix GT 10 Pro posiadać może półprzeźroczyste plecki podobne do tych znanych chociażby z Nothing Phone. Tył skrywać ma również trzy obiektywy oraz diodę doświetlającą LED. 

Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach! Ten gamingowy smartfon może być jednym z ciekawszych modeli na rynku
(źródło: GSMArena)

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to Infinix GT 10 Pro otrzymać ma procesor MediaTek Dimensity, ale na ten moment nie jest jeszcze znany dokładny model. Nieoficjalnie mówi się jednak, że będzie to MediaTek Dimensity 8050. SoC ma być dodatkowo odpowiednio zoptymalizowany pod różnego rodzaju gry. Co ciekawe, model charakteryzować się ma maksymalnie 24 GB pamięci operacyjnej RAM, więc użytkownicy z pewnością nie powinni narzekać na kulturę pracy. 

Jedną z ciekawszych informacji na temat specyfikacji technicznej jest jednak akumulator, który prawdopodobnie będzie mógł pochwalić się pojemnością 7000 mAh. Taka pojemność zdecydowanie powinna zagwarantować bardzo dobre czasy pracy. Bateria zastosowana w Infinix GT 30 Pro wspierana ma być przez technologię szybkiego ładowania o mocy 160 W. 

Infinix GT 10 Pro na nowych przeciekach! Ten gamingowy smartfon może być jednym z ciekawszych modeli na rynku
(źródło: GSMArena)

Na koniec należy jeszcze wspomnieć o przednim panelu, na którym producent ulokować może wyświetlacz AMOLED o niewiadomej przekątnej oraz częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. Za jakość zdjęć prawdopodobnie odpowiadać może potrójny aparat: 108 Mpx + 8 Mpx + 8 Mpx, a całość pracować ma pod kontrolą Androida 13 z nakładką XOS 13.

Kiedy Infinix GT 10 Pro oficjalnie zadebiutuje na rynku?

Infinix GT 10 Pro zadebiutować ma na rynku w dwóch kolorach: czarnym z pomarańczowymi wstawkami oraz białym z szarymi akcentami. Warto w tym miejscu wspomnieć, że smartfon sprzedawany ma być wraz z ciekawym i nietuzinkowym pudełkiem. Jego część będzie można złożyć w taki sposób, aby tworzyła wzmacniacz dźwiękowy. Jeszcze należy dodać, że oficjalna prezentacja omawianego modelu w wersji globalnej ma odbyć się w pierwszym tygodniu sierpnia bieżącego roku.

Źródło: GSMArena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!