Infinix pracuje nad tajemniczym produktem

Infinix NOTE 12 PRO - Design 1

Ilość tabletów na rynku nie jest zatrważająco duża. Nie zmienia to faktu, że praktycznie każdy producent posiada jedno takie urządzenie, które bardzo często ewoluuje w hybrydę. Kolejna chińska firma postanowiła dołączyć do rywalizacji w tym obszarze. Mamy pierwsze potwierdzenie, że Infinix również pracuje nad swoim pierwszym tabletem.

Infinix XPad pojawia się na horyzoncie

Nie tak dawno informowałem, że chiński koncern pracuje nad pierwszym składanym smartfonem, a już dziś wiemy z pierwszych przecieków, że Infinix przygotowuje swojego pierwszego tableta pod nazwą XPad. Producent jest na fali swojego rozwoju i cały czas próbuje zaskoczyć klientów. W dostępnych bazach opisywane urządzenie. Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji o specyfikacji technicznej, ale wiemy, że oprócz rynkowej nazwy XPad numer modelu to X1101B. Z pewnością na przestrzeni czasu będziemy sukcesywnie poznawać nowe informacje dotyczące powyższego urządzenia.

Infinix pracuje nad tajemniczym produktem
Infinix XPad / fot.gizmochina.com

Marka Infinix znana jest z dobrego stosunku jakości względem ceny. Producent nie aspiruje we flagowcach, ale bardzo odważnie rozwija swój asortyment w urządzeniach ze średniej półki. Wszystko na to wskazuje, że i w tym przypadku będzie podobnie. Możemy się spodziewać, że Infinix Pad także otrzyma taką specyfikację. Muszę przyznać, że nie jestem zaskoczony, ponieważ brak przedstawiciela w segmencie tabletów jest sporą stratą. Chiński Infinix wyczuł, że w tym segmencie również należy pokazać swoje możliwości.

Źródło: Gizmochina  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!